Корзина
83 отзыва
*Специальное предложение*Перейти
10 заповідей успішного бізнес-проекту в індустрії краси. «I am» Ганна Компанієць
Контакты
Вилан-мебель
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38068306-10-66Киевстар
+38093015-55-41Lifecell
+38095527-21-96Vodafone
менеджер по работе с клиентами
УкраинаКиевул. Российская, 45 В, офис 8, 2 этаж. (сообщите о времени вашего визита)
Карта

10 заповідей успішного бізнес-проекту в індустрії краси. «I am» Ганна Компанієць

10 заповідей успішного бізнес-проекту в індустрії краси. «I am» Ганна Компанієць
 
Приклад успішного проекту в індустрії краси, де органічно поєднані професійні знання, системний підхід і якість управління з допомогою найманого директора – все те, на що в ідеалі, повинен звертати особливу увагу кожен власник підприємства б’юті-сегмента.

Головне в бізнесі – системний підхід і багаж знань

Щоразу при відвідуванні салону краси Анну Компанієць не полишало відчуття, що все якось не так. Змінювалися салони, а почуття, що все має бути по-іншому, залишалося. Головне невдоволення було викликано неякісним сервісом. Натхненна прикладом успішних ділових жінок і натхнена рішучістю поповнити ряди бізнес-вумен, Анна вирушила на навчання. Закінчуючи один курс за іншим, вона зрозуміла – тепер з кожним відвідуванням салону у неї все чіткіше вимальовується системне бачення ідеального закладу. Сьогодні власниця салону «I am» Ганна Компанієць вивела свої 10 заповідей успішного бізнес-проекту в індустрії краси.

1. Бізнес – це не забава

Ключ до успіху – системний підхід. Тільки ретельне вивчення кожного питання і постійне самовдосконалення дозволяють сформувати комплексне бачення бізнесу.

2. Найнадійніший фундамент – правильне позиціонування

Головне – зрозуміти, хто твій клієнт. Грамотно складений портрет споживача дозволяє правильно визначити всі інші аспекти функціонування бізнесу: вибір місця розташування, специфікація салону, площа, зонування та ін. Невідповідність очікуванням, коли в закладі під вивіскою «бізнес +» сервіс на рівні «економ» – один з головних недоліків вітчизняної б’юті-індустрії.

3. Бюджетування – основа планування

Дуже важливо, починаючи бізнес, прорахувати можливі варіанти, визначитися з джерелами фінансування і тільки потім приступати до реалізації.

4. Місія салону – позитивні емоції клієнта

Головним питанням завжди повинен залишатися «Що я можу запропонувати клієнту?». Турбота про кожного відвідувача та індивідуальний підхід дозволять пишатися результатами роботи вже в перший рік після відкриття. Основне завдання полягає в тому, щоб кожен клієнт з радістю розлучався з грошима і з задоволенням приходив знову.

5. Подарунки працюють краще знижок

Задоволеність клієнта лежить навіть в основі цінової політики салону «I am». Керівництво закладу ставить в основу ідею передбачити очікування клієнта, коли за оплачену послугу він отримує максимум уваги та сервісу. Знижки та інші дисконтні програми – банальність. Набагато кращі емоції викликають несподівані приємні подарунки або просто частування корисними солодощами та фруктами.

6. Погоду в салоні робить персонал

Атмосфера і якість сервісу дуже залежить від майстрів. Їх підбору слід приділяти особливу увагу. Система мотивації в салоні Ганни включає як матеріальні бонуси або оплату додаткового навчання, так і стимулюючі заохочення. Якісний

підбір співробітників дозволяє салону похвалитися не лише прекрасною роботою майстрів, а й практично домашнім затишком.

7. У хорошої мами обов’язково є помічник – няня

Власнику просто необхідний найманий керівник. Як наявність хорошої няні дозволяє мамі бути чудовою мамою і приділяти дитині більше уваги, так і надійний виконавчий директор дозволяє власнику краще піклуватися про свій бізнес. Тандемом також набагато краще продумуються такі важливі питання як, наприклад, просування. Коли власник розуміє глобальну мету, а найманий директор з позиції своїх завдань може допомагати ідеями щодо практичної реалізації. Анна вирішила це питання блискуче – віддала кермо щоденного управління Марії Ніколаєвої, професійному керівнику, який зняв з неї вантаж повсякденних питань.

8. Ідеальна стратегія управління «хороший і поганий поліцейський»

Завдання власника – ідейно надихати. Робота персоналу стає більш продуктивною, якщо зауваження по роботі робить найманий директор, а за добрим словом можна звернутися до власника. Адже коли сьогодні власник хвалить співробітника, а назавтра загрожує йому штрафом за запізнення, він виглядає в очах персоналу непослідовним. У салоні I am ці функції розділені між Ганною і Марією. Причому обидва керівника користуються глибокою повагою і довірою персоналу .

9. Бізнес-представництво цементує імідж

Наявність виконавчого директора виводить заклад на зовсім інший рівень позиціонування і в бізнес-оточенні. Власник салону, інтереси якого представляються виконавчим директором, має більш міцні переговорні позиції. Це не тільки авторитетність і престиж, це підвищує ефективність діяльності в принципі.

10. Власник повинен залишатися стратегом

Тільки зберігаючи стратегічне мислення і думаючи про перспективу можна розвивати бізнес. Занурення в поточні питання загрожує тим, що розпорошуючись на дрібниці можна втратити цілісність бачення бізнес-картини. Зосередження на управлінні операційною діяльністю присипляє життєво важливе стратегічне мислення. Поточні питання і дрібні операційні завдання повинні залишатися у веденні виконавчого директора.
facebook twitter
social-icon
Loading...