Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Макіяж і веснянки: секрети маскування

Макіяж і веснянки: секрети маскування
  1. Вибирайте напівпрозорі тональні засоби (наприклад, на гелевою основі або BB-креми). Нехай веснянки просвічують – це красиво, головне, щоб вони виглядали природно. Тому при виборі тональника орієнтуйтеся на відтінок шкіри, а не на відтінок веснянок. І пам'ятайте, що будь-яка спроба замазати веснянки щільним тональним засобом приречена на невдачу. Вони не зникнуть, але перетворяться в негарні сіруваті плями. Виняток може бути зроблено лише для фотозйомки, коли щільний професійний тональник або грим накладаються пошарово, але в звичайному житті такий щільний тон буде виглядати маскою і швидко «попливе»
  2. Віддавайте перевагу тональних кремів і пудрам теплих золотистих відтінків. «Для шкіри з веснянками найбільше підходять кремові і золотисто-бежеві відтінки», – пояснює знаменитий голлівудський візажист Скотт Барнс. А от рожеві і особливо холодні оливкові або сіро-бежеві відтінки часто роблять таку шкіру брудною.
  3. Використовуйте бронзуюча пудра. Якщо шкіра хороша, можна навіть наносити прямо на неї, без тональника. Відтіняйте ті ділянки, де шкіра зазвичай засмагає найбільше: спинку носа, виступаючі частини вилиць, центральну частину чола і підборіддя. Це освіжить обличчя і вигідно підкреслить веснянки.
  4. Не забувайте про рум'яна: з ними ви будете виглядати свіжіше. Віддайте перевагу теплим рожевим або персиковим відтінкам: холодні відтінки веснянкуватою шкірі не підійдуть, а золотисті і коричневі можуть злитися з веснянками і замість красивого рум'янцю вийдуть некрасиві плями.
  5. Зіграйте на контрастах. З веснянками ідеально гармонують не тільки золотаво-бронзові, але і холодні відтінки тіней і олівців для очей: блакитні, сині, зелені, блакитні, бузкові, фіолетові. Найголовніше, щоб колір був чистим, навіть найменше додавання сірого або чорного може зробити макіяж брудним, а особа – втомленим. Будьте обережні з холодними і темними відтінками для макіяжу губ: вони можуть виглядати неприродно і додавати вік.
  6. Не ігноруйте хайлайтер або шімер. «Головна проблема шкіри з веснянками – вона часто виглядає тьмяною», – пояснює колега Барнса, Сем Чепмен. Достатньо підкреслити таким засобом найбільш виступаючі частини вилиць, області під бровами і улоговинку над верхньою губою – і обличчя відразу буде виглядати по-іншому. Головне, щоб світловідбиваючі частинки були дуже дрібним, практично мікроскопічним, тоді створиться ефект природного сяйва шкіри, а не театрального мейку з блискітками.
  7. Грайте з фактурами. Перламутрові або металеві тіні, глянцево-лакові губи чудово поєднуються з веснянками. Головне – не захоплюйтеся занадто сильно: коли блиску або перламутру стає занадто багато, це виглядає дивно.
  8. Уникайте нудності в макіяжі. Мейк в одній гамі на шкірі з веснянками може виглядати нецікавим, а то і похмурим. Якщо ви вибрали бронзову гаму для макіяжу очей, нехай губи будуть рожевими, кораловими або помаранчевими, але ні в якому разі не в тон і колір макіяжу очей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner