Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Яке обладнання для плетіння кісок в торгових центрах вибрати?

Яке обладнання для плетіння кісок в торгових центрах вибрати?
Будучи прямим виробником, пропонуємо за реальними цінами повний комплекс робіт по проектуванню, виготовленню, доставки та встановленняторгового обладнання для плетіння кісок. Обладнання для експрес-зачісок і плетіння кісок від Вілан-меблі провадиться з урахуванням специфіки надання послуг.

У сегменті надання послуг експрес-зачісок і плетіння кісок в торгових центрах наші можливості дозволяють виробляти якісно і в строк:

 • Стійки для експрес-зачісок в торгових центрах (робоче місце перукаря)
 • Стійки для плетіння кісок в торгових центрах
 • Комплексне обладнання студій краси, перукарських салонів і місць продажу в торгових центрах
 • Торговельне обладнання на замовлення за індивідуальними проектами, розробленими компанією Вілан-меблі безпосередньо для Замовника
 • Розробка проектів обладнання для надання послуг краси з урахуванням специфіки даного виду бізнесу.

Основні критерії, якими ми керуємося при створенні торгового обладнання це:

 • надійність
 • функціональність
 • презентабельний фірмовий стиль.

Саме ці критерії дозволяють отримати стильне обладнання, що забезпечує престиж і стабільність роботи.
Так яке ж обладнання для плетіння кісок вибрати?

Обладнання для надання послуг краси у форматі Експрес-зачіски (експрес-коси) має включати в себе:

 • Стійка для експрес-зачісок
 • Робоче місце майстра з експрес-зачіскам
 • Вітрина для демонстрації матеріалів
 • Тумби для зберігання приладдя
 • Дзеркало
 • Модульні системи

Для зручності роботи персоналу використовуються додаткові предмети корпусних меблів:

 • Тумба вбудована з ящиками і центральним замком
 • Тумба выкатная з висувними ящиками
 • Шафа для одягу
 • Стійка адміністратора
 • Робоче місце майстра з експрес-зачіскам комплектується основним робочим столом висувним ящикам і тумбами. Комплектація за бажанням Замовника може бути будь-якою. Тумби можуть бути вбудованими або викатними з орними дверцями або з висувними ящиками. Кількість ящиків в тумбі визначається за вибором Замовника. За бажанням Замовника тумби комплектуються замками.
 • Стійка для експрес-зачісок це особа і мозок красивого бізнесу. Особа, безумовно, повинно бути привабливим. За особа в даному випадку відповідає дизайн. А мозок – це функціонал, що забезпечує ефективну роботу майстрів і зручність клієнтів. Деякі бізнесмени роблячи перші кроки в цій області припускаються помилки, вважаючи, що дизайну, тобто сучасного і привабливого виду, що відображає імідж, достатньо для досягнення потрібних результатів. Як показує практика, лише дизайну не достатньо. Якість обслуговування клієнтів залежить не тільки від зовнішнього вигляду.

Як майстер по експрес-зачісок і плетіння косичок повинен бути не тільки привітним, але і професійним, так і стійка повинна бути не тільки привабливою, але і функціональною. Презентабельний зовнішній вигляд, функціональність і ергономічність – три критерії, які слід враховувати в процесі виготовлення стійки для експрес-зачісок.

Стійка для експрес-зачісок повинна привертати увагу клієнтів і забезпечувати наочність пропонованих послуг.
Стійка оснащується робочими місцями, єдиною робочою стільницею, дзеркалами, цоколем і додатковими аксесуарами.

Робочі місця повинні бути в першу чергу функціональні. А ось фасад стійки відповідає в першу чергу за зовнішній вигляд. Тому для облицювання фасадів вибираються сучасні матеріали модернових декорів з високими декоративними властивостями. В якості реклами послуг і додання привабливості на фасади стійки можливе нанесення будь-якого зображення, логотипу, назви і т. п. Стільниця стійки повинна бути зручною формою й розмірами і разом з тим володіти високими декоративними властивостями. За бажанням Замовника додатково стійка оснащується вітринами, декоративним освітленням, лайт-боксами та іншими аксесуарами.


Використовувані матеріали: матеріали вибираються в залежності від функцій елементів стійки.
Загальні вимоги до матеріалів: якість, висока зносостійкість і високі декоративні властивості.
При виборі матеріалів для стільниць слід враховувати зносостійкість матеріалів.
Поверхні стійки в залежності від обраних матеріалів можуть бути в глянцевому або матовому виконанні.

Зразки всіх матеріалів ми надаємо Замовнику. Габарити стійки визначаються індивідуально, виходячи з необхідної кількості робочих місць та їх розмірів. Колірне рішення вибирається у відповідності з побажаннями Замовника.

Дуже важливо вибрати вигідне місце для розміщення стійки. Стійка повинна потрапляти в поле зору клієнта з різних місць його перебування в торговому центрі.

 • Вітрина служить для розміщення інформаційних і рекламних матеріалів, а також для ведення супутнього бізнесу. Наприклад для продажу аксесуарів для зачісок і засобів по догляду за волоссям. Вітрина повинна привертати увагу клієнтів і забезпечувати наочність пропонованих товарів і послуг.

Розміри визначаються індивідуально в залежності від конфігурації стійки. Колірне рішення вибирається у відповідності із загальною концепцією обладнання для точки продажу послуг у форматі експрес-зачісок.

Додаткове обладнання.

 • Місце адміністратора передбачається при наявності декількох робочих місць майстрів. Комплектується столом або стійкою адміністратора, вбудованими або викатними тумбами з ящиками і центральним замком. При оснащенні робочого місця адміністратора важливо передбачити можливість розміщення інформаційних і рекламних матеріалів по наданим послугам. Колірне рішення вибирається у відповідності із загальною концепцією обладнання для точки продажу послуг у форматі експрес-зачісок.
 • Шкаф для одежды служит для размещения верхней одежды мастеров. Двери шкафа распашные. Цветовое решение выбирается в соответствии с общей концепцией оборудования для точки продаж услуг в формате экспресс-причесок. 
 • Тумба встроенная с ящиками и центральным замком является элементом рабочего места мастера и служит для хранения специализированных инструментов и принадлежностей. Комплектуется выдвижными ящиками и центральным замком. Количество ящиков по выбору Заказчика. Цветовое решение выбирается в соответствии с общей концепцией оборудования для точки продаж услуг в формате экспресс-причесок.
 • Тумба выкатная з висувними ящиками. Тумба выкатная є мобільною і служить для зберігання спеціалізованих інструментів і приладдя майстра. Комплектується висувними ящиками, центральним замком, і колісними опорами. Кількість ящиків за вибором Замовника. Колірне рішення вибирається у відповідності із загальною концепцією обладнання для точки продажу послуг у форматі експрес-зачісок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner