Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Правила догляду за меблями.

Правила догляду за меблями.

Кожній людині хочеться, щоб його будинок виглядав затишно і красиво. Важливу роль у цьому відіграє така чиста і комфортабельні меблі. Для того щоб ваша меблі не втратила свого лоску та шарму, за нею потрібно правильно доглядати.
Для початку, не забувайте про те, що меблі в квартирі необхідно правильно розмістити. Не можна ставити меблі біля батарей і опалювальних приладів, не дозволяйте потрапляти на меблі прямим сонячним променям. В іншому випадку ви ризикуйте сильно скоротити «життя» своєї меблів. Корисно буде розмістити в кімнаті фонтанчик, акваріум, і домашні рослини в якості стабілізатора вологи. Це запобіжить знос меблів і її поломки. Завжди стежте за тим, щоб меблі була зібрана правильно, особливо якщо ви самі збирали її. Ретельно вивчайте та інструкції і креслення, а якщо не впевнені у своїх силах, покладіться на допомогу фахівця.


М'які меблі...Як приємно після довгого трудового дня поніжиться в улюбленому кріслі або на улюбленому дивані. Однак, ніхто не застрахований від помилок і пролита кава, крихти від бутербродів і т. д. можуть сильно зіпсувати вам спілкування з вашим улюбленцем. Не турбуйтеся, для того, щоб знову відпочити в улюбленому кріслі, вам зовсім не обов'язково купувати нове. Просто дотримуйтесь кілька елементарних правил регулярного догляду, і ваша м'яка частина буде як нова.
По-перше, регулярно чистіть м'які меблі пилососом; по-друге, уникайте механічних поломок; по-третє, приблизно раз на місяць проводьте прибирання м'яких меблів від пилу. На останньому зупинимось детальніше. Якщо шкіряні меблі можна просто протерти сирою ганчіркою, то матерчатою все дещо складніше. Її не можна мочити, але в той же час і не можна просто так вибивати пил, вона просто осяде назад. В цьому випадку можна порекомендувати використовувати вологе простирадло: накрийте нею меблі, і вона поглине всю пил.
Життя є життя, і навіть, незважаючи на всю вашу акуратність і старанність, в ній відбуваються нещасні випадки, які можуть назавжди зіпсувати зовнішній вигляд м'яких меблів. Подивимося, що можна зробити в цьому випадку. Якщо ви пролили рідина, то необхідно відразу витерти її, щоб вона не вбереться в тканину або ворс. При видаленні плям з матерчатою меблів потрібно використовувати м'яку щітку і слабкий розчин мильної води, головне, будьте акуратні і не переборщите з кількістю води. Плями від чаю і кави виводяться розчином оцту і миючого засобу. Якщо плями на шкірі, то виводити їх слід вологою м'якою тканиною. Для того, щоб ваше шкіряне покриття залишалося чистим та сяючим, кілька разів на рік обробляйте його спеціальним розчином. Для її очищення використовуйте м'які ворсисті ганчірки, а не фени та порохотяги. Великою проблемою для деяких може стати прилиплий жуйка. Просто прокладіть на місце прилипання жуйки лід і потім отскоблите якимось тупим предметом.
Деревянную мебель лучше всего протирать мягкой тканью, смоченной, но хорошо отжатой. Протирайте мебель два раза, сначала влажной тряпкой, а потом сухой. Для сохранения красивого внешнего вида рекомендуется использовать различного рода полироли. Чтобы удалить с поверхности деревянной мебели следы пальцев, используйте тальк. Царапины хорошо маскируются пчелиным воском или йодом (для красного дерева, ореха или дуба). Чтобы избавится от жуков вредителей используйте раствор нафталина в бензине и протрите им мебель, можно использовать и специальные средства против жуков. 
Наостанок кілька простих правил поводження з меблями: не відкривайте різко ящики столів, не відкидайтеся на спинки крісел, не перевантажуйте полиці і шафки. І найголовніше – дбайливо ставитеся до вашої меблів, і тоді вона відповість вам своїм довгожительством і красою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner