Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Хитрощі правильного педикюру

Хитрощі правильного педикюру

Не важливо, яким лаком були нафарбовані нігті, через тиждень вони втратять свій первозданний вигляд, незважаючи на всі старання професіонала, така фізіологія людини. До того ж, природний ріст кутикули складно зупинити. Тому вже через кілька днів потрібно знову записуватися на процедури.

Педикюр вдома

Щоб заощадити час і гроші, ми розповімо вам, як доглядати за ногами і робити педикюр будинку, що робити при перших ознаках врослого нігтя. Чищення, полірування і фарбування нігтів в домашніх умовах навіть ефективніше, так як жінка точно знає всі особливості своїх ніг і що їй дійсно потрібно. Якісний і хороший педикюр може зробити тільки майстер, ну а вдома можна просто стежити за підтриманням належного вигляду ваших ніжок. Головне запастися спеціальними засобами та інструментами.

Щоб доглядати за ногами потрібно засіб для дезінфекції, відлущування, засіб для видалення кутикули, для зміцнення нігтів, пилочка, щіточка, шліфувальна пилка для ніг і пемза, щипчики, роздільники пальців, рідина для зняття лаку, сам лак і, звичайно ж, гаряча вода.

Як зробити педикюр в домашніх умовах?

Для початку потрібно приготувати ванну з теплою водою, куди додаються різні розслаблюючі та дезінфікуючі засоби. Перед тим, як опустити ноги у воду, рекомендується обробити стопи спеціальним скрабом або отшелушивающим кремом за допомогою жорсткої щітки. Корисно недовго потримати ноги в тазику з льодом, а потім змастити стопи тоніком або кремом для ніг.

Огрубілу шкіру на пальцях, п'ятах і підошвах треба обов'язково видаляти за допомогою спеціальної терки, пемзи або пилки з гранітної крихти. Ні в якому разі не використовуйте ножиці для такої роботи! Якщо нарости на стопах сильні, їх можна відшліфувати пилкою.

Після теплої ванни починаємо підстригати нігті манікюрними ножицями або щипчиками. Стригти слід по прямій лінії, не зрізуючи і не подпиливая куточки, так як це може привести до вростання нігтя, а це в свою чергу загрожує видаленням нігтьової пластини в хірургічному кабінеті. Пилочкою надаємо легке закруглення. Великі пальці підстригають в кілька прийомів, щоб вони не расщеплялись.

Нігті зазвичай шліфують пластиковими або замшевими пиляннями, які називаються баффамі. Після цієї процедури рекомендується нанести безбарвний лак, в іншому випадку нігтьова пластина пожовтіє.

Переходимо до обробки кутикули

Останні дослідження довели, що зрізати кутикулу або якимось чином впливати на її зростання не рекомендується. Після кожного видалення зайвої шкіри навколо нігтя, вона відростає швидше. Радимо користуватися спеціальним размягчающим засобом, яке наноситься на 1-2 хвилини, а потім кутикула відсувається до кореня нігтя дерев'яною паличкою.

Основа під лак

Перед покриттям нігтів лаком необхідно нанести основу, в яку входять зміцнюючі компоненти і Вона захистить нігтьову пластину від грибкових захворювань і пожовтіння, а так само не дозволить шкідливих речовин, що містяться в лаку, проникнути в сам ніготь. Сприятливо діє спеціальне масло для зміцнення.

Далі наносимо один шар лаку, спочатку з боків, потім штрих по центру від кутикули до краю нігтя. Щоб стерти лак, краще скористатися рідиною без ацетону.

Якщо ваші пальці або нігті некрасиві, рекомендується вибирати безбарвний або світлий лак. Яскраві кольори може дозволити собі лише дівчина з доглянутими ногами без мозолів і натоптишів. Якщо нігті пересушені, порятунком будуть лаки, володіють зволожуючими і лікувальними властивостями.

Як боротися з вросшими нігтями?

Це неприємне захворювання доставляє багато проблем. Крім набряку, почервоніння, місце врослого нігтя болить і приносить дискомфорт. Бактерії викликають інфекцію, а, отже, неприємний запах.

Причиною цього захворювання може бути наступне:

  • спадковість;
  • будь-яка травма, пов'язана з тиском на палець;
  • неправильно підібране взуття, наприклад, занадто вузька;
  • грибкова інфекція;
  • неправильне підрізання нігтя. У цьому випадку необхідно правильно робити педикюр.

На початковій стадії врослий ніготь можна вилікувати в домашніх умовах. Але якщо є підозра, що пошкоджений нерв, занесена інфекція (особливо у разі цукрового діабету), дома нічого робити не рекомендується. Потрібно звертатися в поліклініку.

З «бабусиних» рецептів допоможе ванночка для ніг з додаванням солі, марганцівки або фурациліну, яка розм'якшить ніготь і шкіру навколо нього. А якщо додати кілька крапель олії чайного дерева, то це зробить протизапальну і дезінфікуючу дію. Трохи помасажуйте травмовану область, щоб зменшити запалення. Ніготь не слід зрізати, так як це призведе тільки до погіршення. Але якщо така ванночка не допомогла, терміново зверніться до лікаря. Можливо, вам буде потрібно хірургічне втручання або антибіотики, в будь-якому випадку лікар накаже вам необхідне лікування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner