Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Міфи і легенди про зняття покриттів фрезами

Міфи і легенди про зняття покриттів фрезами
Міф 1. Зняття фрезою шкідливіше зняття рідинами

Дуже спірно. Тому що зняття рідинами шкідливо 146% в тій чи іншій мірі. Зняття фрезою шкідливо і болісно тільки якщо невірно вибрати фрезу і не розуміти властивості опору матеріалів. За відгуками клієнтів майстрів було з'ясовано, що їм не подобається спилювання металевими фрезами, вони відчувають біль і дискомфорт. Суть проблеми полягає в тому, що метал швидко перегрівається, нагріває ніготь і збільшується тертя.

Міф 2. Керамічні фрези і кам'яні - це одне і те ж

Кераміка і камінь мають докорінно різну структуру кристалічної решітки. Пористий камінь, а кераміка немає. До того ж каменю зовсім інше призначення, їм не можна спилювати гель-лак і інші покриття на нігтях рук. Однак, судячи з опитувань великої кількості майстрів, вони використовують кам'яні фрези для спилювання, при цьому не зі зла, а тому що щиро помиляються і плутають їх з керамікою.

Міф 3. Фреза - витратний матеріал і повинна бути дешевою

Залежить від вашого підходу до роботи і клієнта. Звичайно, зрозуміло, людина завжди хоче купити матеріал по-дешевше, а продати свої послуги по-дорожче. У цьому немає нічого дивного і кримінального. Це бізнес! Нічого особистого! Але фреза як і дриль - не є витратним матеріалом. Найдешевшим виходом є фрези металеві, за ними вже з більш високою ціною йдуть кам'яні (які взагалі не для того) і найдорожчим виходом будуть - керамічні фрези. Але варто зауважити, що кераміка довше служить, ніжніше до клієнта відноситься і з нею куди зручніше працювати

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner