Бронзова статуя: б'юті-засоби та процедури, які допоможуть продовжити засмага

Літо йде на користь жіночому здоров'ю і красі: раціон збагачується корисними фруктами і овочами, ми позбавляємося від зайвих кілограмів, відпочиваємо, отримуємо довгоочікуваний бронзовий загар. Щоб шкіра надовго зберегла золотистий відтінок, краще заздалегідь підготуватися до прийняття сонячних ванн.
Попередній пілінг
Дерматологи рекомендують за пару тижнів до відпустки пройти процедуру отшелушивающего пілінгу і акуратно видалити ороговілі клітини шкіри. Це можна зробити в домашніх умовах за допомогою перевірених засобів – меленої кави, вівсяних пластівців або цукру – або органічних скрабів на основі цих компонентів. Також слід зволожити шкіру з допомогою обгортань з водоростей або глини. Вони підготують її до впливу ультрафіолету і наситять корисними мікроелементами. Якщо ви не проти відвідин солярію, загляньте туди перед відпусткою. Так ви зможете уникнути багатьох неприємностей від сонячних променів в перші дні перебування на пляжі: сухості, лущення шкіри і хворобливих опіків.
Коли шкіра набуває рівний шоколадний відтінок, вона виглядає набагато привабливіше. Але, на жаль, на шляху до ідеальної картинці можна зіткнутися з рядом проблем – волосся і шкіра страждають від сонця, пилу, солоної води та інших природних факторів. Наше завдання – не допустити негативних наслідків від впливу навколишнього середовища, відновити обличчя та тіло після перебування на пляжі і максимально продовжити ефект шоколадного засмаги. Найефективнішими способами визнані спеціальні б'юті-засоби з позначкою «after sun», зволожуючі процедури, дбайливий догляд і вітаміни.
Зволоження
Шкірі, яка тривалий час перебувала під сонцем, необхідно глибоке зволоження. Після прямого впливу ультрафіолету шкірні клітини швидше злущуються і відмирають, страждаючи від нестачі вологи. Тому, щоб зберегти еластичність шкіри і відновити водний баланс, потрібно застосовувати зволожуючі засоби. Найкращий час для цього – відразу після душу. Будьте уважні і не приймайте гарячий душ з використанням мочалки. Також не рекомендується використовувати скраби і пілінги, відвідувати сауну відразу після перебування на сонці. Такі процедури знімають верхній шар епідермісу, тим самим, приглушаючи шоколадний відтінок і стираючи загар.
Пом'якшуючі і зволожуючі б'юті-засоби готують шкіру до подальших сонячних процедур, нейтралізуючи вільні радикали. В нашому випадку, найбільш вигідні кошти – саме ті, що пом'якшують її і продовжують загар. Вибирайте спреї, лосьйони, креми, у складі яких містяться екстракти рослин і аромамасла – алое віра, арніка, цитрусові, олії оливи, жожоба, ши. Ці компоненти оберігають шкіру від пересушування і стягнутості і утримують вологу.
Щоб вирівняти тон, освіжити і охолодити шкіру, протирайте обличчя тоніком на основі рожевої води. А завдяки лосьйонів з екстрактами микроводрослей, оліями ши і гіалуронової кислоти ви не тільки зволожите і успокоите шкіру, а і продовжите натуральний загар.
Живильні процедури
Щороку випускаються всі нові живильні засоби для продовження засмаги без парабенів, спирту, барвників, силіконів та ароматизаторів. Вони роблять тіло сяючим і гладким, і завдяки своїм ексклюзивним компонентів працюють не гірше, ніж фільтри в Instagram – перетворюють шкіру, надаючи їй ніжний відтінок і блиск.
Що стосується спеціальних процедур, спробуйте живильні маски та обгортання, адже шкіра потребує підживлення не тільки зсередини, а й зовні. Стежте, щоб ці процедури не мали «відбілюючого ефекту, а компоненти для їх проведення не містили великих частинок, які можуть пошкодити верхній шар епідермісу. Маски на основі олій запобігають гіперпігментацію завдяки своїм антиоксидантним властивостям. Крім того, після такої процедури ефект буде видно відразу: маски живлять шкіру і візуально приховують дрібні недоліки, підкреслюючи загар. Наносьте масло попередньо на трохи вологу шкіру. Воно легко вбирається і не залишає розлучень і жирної плівки.
Деякі процедури, що утримують бронзового відтінку шкіри, ви можете легко виконувати вдома. Зверніть увагу на перевірені мамами і часом «народні» засоби – маски з моркви, яєць, меду, оливкової олії, вівсянки і кавовій гущі. Вони наситять шкіру поживними речовинами, захистять від шкідливих шлаків і пошкоджень. Тривалість таких ритуалів – близько двадцяти хвилин, можна повторювати двічі на тиждень.
Бронзирующие кошти
Напевно у вашому арсеналі є чимало б'юті-помічників для пляжного відпочинку – масло для засмаги, активатори, підсилювачі та пролонгатори, заспокійливі засоби після засмаги. Додайте до цього списку ще одне чудове засіб – автозагар. Він має бронзуючим ефектом і підсилює інтенсивність кольору. Наносити його слід ще до того, як засмага почне тьмяніти.
Також вашою близькою подружкою повинна стати бронзірующая косметика. Вона не тільки додасть красиве сяйво, а й підкреслить засмаглу шкіру. За рахунок мерехтливих частинок у складі хайлатеры, бронзеры і рум'яна посилять ефект золотистого засмаги.
Легким рухом нанесіть бронзуюча пудра з допомогою великої круглої кисті з натурального ворсу. Зробіть акцент на ділянках особи, загоряють швидше всього: спинку носа, вилиці, лоб, підборіддя. Також пройдіться пензлем поруч з вухами і зоною декольте, щоб вони не здавалися блідими на смуглом особі. Якщо збираєтеся прогулюватися у відкритому платті, підкресліть бронзером також ключиці, плечі і гомілки.
Щоб надати обличчю відпочилий вигляд і підкреслити скульптурність, скористайтесь хайлатером. А якщо ви звикли використовувати рум'яна, поміняйте рожевий відтінок на персиковий.
Раціон
Ви знали, що вітамін А сприяє отриманню засмаги та його збереження? За рахунок прискорення вироблення меланіну і впливу на регенерацію шкіри він підсилює клітинну захист, знижує сприйнятливість шкіри до ультрафіолету і робить засмагу більш насиченим і стійким.
Ви можете приймати вітаміни додатково до свого раціону. Але краще включити в нього натуральні продукти з великим вмістом нутрієнтів, бета-каротину, вітамінів А і Є. У великих кількостях ці поживні речовини містяться у моркві, абрикосах, всіх червоних, жовтих і зелених овочах і фруктах (шпинат, диня, брокколі, персики), а також в морепродуктах, субпродукти, молочної їжі.
Регулярно випивайте склянку морквяного фрешу з додаванням оливкового масла або вершків. Так жиророзчинні вітаміни швидше засвоюються організмом.