🔝5 простих порад як вибрати хороші манікюрні щипчики!🔝

В першу чергу мова йтиме про вибір професійних кусачок для кутикули або "Бішкека" для роботи. Але ці поради можуть, так само стане в пригоді тим, хто вибирає манікюрні щипчики для себе, щоб робити манікюр будинку.
Порада №1
Перевірте плавність і легкість ходу манікюрних щипчиків!
Щипчики повинні мати дуже легкий хід, але при цьому не бути разболтанными. Якщо щипчики трошки туговаты, не варто сподіватися, що ви зможете розробити їх самостійно. Звичайно, притерти щипчики можливо і самому, але! Справа в тому, що після такої процедури заточка щипчики значно зміниться, і швидше за все в гіршу сторону. Досвідчені майстри манікюру знайомі з ситуацією, коли заточені щипчики добре ріжуть кутикулу, але незабаром досить несподівано починають «тягти», ріжучі крайки як би «сходять», щось змінилося і заточка вже не така, як хотілося б. Те ж саме відбувається і з новими щипчиками для кутикули. Найчастіше в оману вводить потужна відводить пружина манікюрних щипчиків, яка успішно відкриває інструмент, залишаючи оманливе враження. Перевіряйте зусилля ходу щипчики без пружинки, однією рукою, незалежно від того, чи будете ви працювати з пружинкою або без неї. Плавність ходу перевіряйте, відкриваючи інструмент двома руками до кінця, тобто на всю амплітуду. Повторіть таку процедуру хоча б 4-5 разів. Але пам'ятайте, що продавцю це може не сподобається. Особливо якщо ви так знущаєтесь», як він думає, вже над другими або третіми щипчиками.
Якщо щипчики бовтаються, це теж не дуже добре. Вибирайте щипчики у яких ручка не опускається під власною вагою.
Вже після перевірки по першому раді можна зробити висновки. Якщо з п'яти або десяти екземплярів ви не змогли вибрати одного з нормальним зусиллям і плавністю ходу, то ставиться під сумнів професійність такого інструменту для обрізання кутикули.
Увага! Інші поради щодо вибору хороших щипчики не дадуть гарантії результату при недотриманні першого ради!
Порада №2
Перевірте зазор на просвіт
Зникає просвіт при натиску? Перевірте зазор між ріжучими крайками щипчики для кутикули на просвіт. Тут необхідно звернути увагу не стільки на розмір зазору, як на зусилля натиску на ручки при якому просвіт зникає. Полотна повинні замикатися починаючи від кінчиків до п'яти. Зусилля необхідно докладати, як правило, декілька менше, ніж зусилля стискання відводить пружинки. Тому потрібно перевіряти без пружинки. Відведіть пружинки щипчики так, щоб вони не заважали.
Порада №3
Перевірте зміщення ріжучих кромок
Як сильно полотна заходять один за одного? Перевірити обрані щипчики потрібно при стисненні ручок і без навантаження. У закритому стані, але без натиску, як би дряпайте нігтем поперек ріжучих кромок. При цьому в одному напрямку ніготь буде безперешкодно зісковзувати з полотна щипчики, а в іншому напрямку ви відчуєте крайку за яку злегка чіпляється ніготь. Має виступати полотно переходить у верхню частину суглоба. Допускається, коли полотно виступає майже непомітно або не виступає зовсім. Звичайно, передбачається, що висота полотен повинна бути строго однакова. І з цим важко не погодитися. Адже виступає полотно заважає працювати. Не дозволяє відрізати тонкий , не глибокий шар шкіри. Однак на практиці це може бути поганою ознакою. Як правило, леза знаходяться на одному рівні і не виступають при натискуванні, якщо щипчики або тугі, або ріжучі кромки перехлестнулись на хрест. Обидва варіанти не є добре. Тому ледь вловиме з допомогою нігтя виділення однієї ріжучої кромки манікюрних щипчиків, буде кращим варіантом.
Далі подивіться, як змінюється картина при стисненні ручок. Якщо полотно починає «виїжджати» і це можна побачити своїми очима, то це не добре. Такі манікюрні щипчики не стануть хорошими без хорошого ремонту. Або ж при стисненні ручок відбувається клацання. Це говорить про перекосі заклепки. В окремій статті я опишу чому манікюрні щипчики клацають. Правильно зібрані, хороші манікюрні щипчики майже не реагують на стиск ручок. Ріжучі кромки залишаються в одному положенні, як з вантажем, так і без навантаження.
Порада №4
, Перевірте, чи клацань при погойдуванні
Возьмите щипчики в две руки и постарайтесь покачать ручки в противоположные стороны в закрытом состоянии. Если слышны щелчки, значит в суставе есть зазоры, то есть люфт. Заточка не будет держаться долго. Это не хорошие щипчики. Отложите их и не покупайте.Так вы избежите некоторых грубых нарушений сборки сустава щипчиков. Хотя бывают и исключения из этого правила. Когда щёлкающие при покачивании накожницы работают хорошо. Но это бывает редко, поэтому лучше не рисковать без необходимости.
Совет №5
Проверьте заточку щипчиков
І ось, нарешті, ми підійшли до того, що в першу чергу і очікується від хороших манікюрних щипчиків – до хорошої заточуванні. Перевірте заточку, спробувавши на тонкому поліетилені.