Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

ВСЕ ПРО ПРАЙМЕРЕ І ОБЕЗЖИРИВАТЕЛЕ ДЛЯ НІГТІВ

ВСЕ ПРО ПРАЙМЕРЕ І ОБЕЗЖИРИВАТЕЛЕ ДЛЯ НІГТІВ

Нарощування нігтів – складна процедура, що складається з декількох етапів. Під час підготовки до моделювання штучних кінчиків майстер використовує безліч різних препаратів, які допомагають підготувати нігтьову пластину до нанесення гелю або акрилового покриття. Тим, хто ніколи раніше не стикався з процесом нарощування або з нанесенням гель-лаку, дуже складно розібратися в професійній термінології. Можна заплутатися в таких поняттях, як знежирювачах, дегидратор, бондер і праймер для нігтів. Ми розкриємо основні значення цих коштів, і ви отримаєте комплексне уявлення про їх властивості.

Знежирювачах або дегидратор?

Знежирювачах і дегидратор необхідні для того, щоб підсушити поверхню нігтів. Багато хто помилково називають дегидратор знежирювачем, і навпаки. Для того щоб зрозуміти, чим відрізняються між собою ці два засоби, потрібно розібратися, які функції виконує той чи інший препарат.

Знежирювачах знімає з поверхні нігтів природні відкладення (пил і жир), готуючи при цьому пластину до кращому зчепленню з моделюючим матеріалом. Найчастіше, після того як з нігтика знімається жировий шар, що наноситься мастика. Дегидратор видаляє зайву вологу з натуральної нігтьової пластини і глибоко її просушує. Таким чином, можна зробити висновок, що обидва засоби вирішують одні і ті ж завдання, тільки знежирювачах поверхневим способом, а дегидратор – більш грунтовно.

Щоб визначитись, який з цих препаратів необхідний у вашому конкретному випадку, потрібно враховувати деякі особливості організму. Приміром, якщо у вас схильність до підвищеного потовиділення і жирна шкіра, то перед безпосереднім нарощуванням вам краще скористатися дегідратором. Не маючи таких яскраво виражених проблем, ви можете видалити з поверхні натуральної пластини природні відкладення і бруд за допомогою обезжиривателя для нігтів. І те, і інше засіб наноситься після дезінфекції рук, відсунення кутикули і підпилювання натуральної пластини. Інструкція по застосуванню, зазвичай розташована на зворотному боці тюбика, допоможе розібратися в деталях використання будь-якого засобу для попередньої підготовки до нарощування.

Побутує помилкова думка, що звичайний засіб для зняття лаку або гель-лаку здатне замінити собою препарат для знежирення нігтьової пластини. Професіонали не рекомендують проводити подібні експерименти. Звичайно, засіб, призначений для видалення декоративного покриття з нігтів, активно підсушує поверхню натуральної пластини. Проте в його складі часто присутні агресивні компоненти, які згодом чинять негативний вплив на стан кінчиків. Будь-яка інструкція по нарощуванню складається з декількох етапів, коли необхідно зняття липкого шару з поверхні нігтів. Дегидратор і знежирювачах також можна використовувати в цих цілях.

Різновиди та особливості праймера для нігтів

Зіткнувшись з такими поняттями, як «праймер» і «бондер», багато недосвідчені в питаннях нарощування нігтів дівчата з легкістю можуть заплутатися. Деякі виробники дають ці назви різним за дії засобів. Щоб зрозуміти, які функції виконують ці препарати, необхідно вивчити етимологію термінів. Крім того, для новачків нейл-арту вельми повчальною та корисною виявиться інструкція, яка призначена для того, щоб допомогти визначитися з вибором.

Слово «бондер» («to bond») перекладається з англійської як «зв'язувати», «зчіплювати», «скріплювати». Тобто в процесі нарощування бондер призначений для посилення адгезії гелю або акрилу з натуральної пластиною. Крім того, що подібний препарат покращує зчеплення моделюючого матеріалу з поверхнею нігтів, він ще й перешкоджає виникненню відшарування штучних кінчиків.

«Праймер» перекладається як «грунтовка». Ця рідина допомагає підготувати натуральну пластину до нанесення моделюючого гелю або акрилу. В залежності від складу праймер для нігтів буває бескислотным і кислотним. Зупинимося докладніше на кожному з цих варіантів.

  1. Кислотний мастика наноситься на ніготь перед базовим гелевим матеріалом або акрилом. Функція цього засобу полягає в тому, щоб підняти кератіновие лусочки нігтьової пластини для кращого зчеплення з штучним матеріалом.При нанесенні препарату на ніготь слідкуйте за тим, щоб мастика не потрапляв на шкіру, оскільки зміст агресивних компонентів може викликати опік. Після висихання рідини нігті набувають білястий відтінок, що свідчить про те, що препарат повністю випарувався. Кислотний праймер також виступає в якості дегідратору, додатково підсушуючи нігтьову пластину. Для дівчат з підвищеним потовиділенням перед нанесенням моделюючого матеріалу рекомендується застосовувати саме це засіб, яке буде перешкоджати виникненню відшарування.
  2. Безкислотний праймер виконує функцію двостороннього скотча, забезпечуючи надійне і міцне зчеплення натурального нігтика з штучним покриттям. Його рекомендується наносити на сухі нігті, які не потребують додаткового просушуванні. Подібний препарат дбайливо очищає нігтьову платину, не руйнуючи і не пошкоджуючи її структуру. Оскільки цей засіб не викликає алергічних реакцій, його можна використовувати і для обробки чутливих нігтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner