Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

ЯК ВИБРАТИ НАДІЙНУ КУХОННУ ВИТЯЖКУ

ЯК ВИБРАТИ НАДІЙНУ КУХОННУ ВИТЯЖКУ
Як тільки не називають цей побутовий прилад: і кухонною витяжкою, і очисником повітря для кухні, і надплитным фільтром. Сьогодні питання про те, як вибрати кухонну витяжку, цікавить всіх, хто затіяв ремонт у будинку. З особливою ретельністю до вибору цієї техніки відносяться господині, які вже встигли переконатися, як, насправді, погано без витяжки. Побачили, як жахливо виглядає не так давно побілена стеля, який неакуратний вигляд у стіни і навісних шаф біля плити.

Незалежно від того, яку ви вирішили купити витяжку для кухні, всі вони призначені для очищення повітря в приміщенні. Робиться це одним із двох способів: шляхом фільтрації повітря або витяжною вентиляції. У першому випадку повітря очищується, завдяки спеціальним фільтрам, які вбудовані в витяжку, у другому – забруднене повітря віддаляється за межі приміщення.

✅НАВІЩО ОЧИЩАТИ ПОВІТРЯ НА КУХНІ ↑

Кухня – це робоче місце господині дому. Вона проводить тут приблизно 60% домашнього часу, тому від стану повітря в цьому приміщенні безпосередньо залежить її здоров'я. Повітря в кухні під час приготування їжі забруднюється продуктами згоряння, найдрібнішими частинками їжі, які виділяються при нагріванні. Якщо приміщення недостатньо добре вентилюється, запахи створюють дискомфорт. Вони негативно впливають на настрій людей, можуть відбити апетит навіть у самого голодного. Провітрювання – один із способів боротьби із забрудненим повітрям. Але краще всього вловлювати загазоване повітря прямо над плитою та звільняти від нього приміщення. З цим завданням здатні впоратися кухонні витяжки.

✅ЯКУ МОДЕЛЬ КУПИТИ ДЛЯ КУХНІ ↑
Незалежно від того, яку ви вирішили купити витяжку для кухні, всі вони призначені для очищення повітря в приміщенні. Робиться це одним із двох способів: шляхом фільтрації повітря або витяжною вентиляції. У першому випадку повітря очищується, завдяки спеціальним фільтрам, які вбудовані в витяжку, у другому – забруднене повітря віддаляється за межі приміщення.

✅ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ КУХОННУ ВИТЯЖКУ ↑

При виборі кухонної витяжки слід звернути увагу на такі параметри: тип приладу, його розмір, пропускна спроможність (продуктивність), способи управління приладом, режими його роботи, наявність або відсутність фільтрів.

РОЗМІР

Ширина витяжки не може бути менше варильної поверхні плити. Якщо розмір менше, витяжка гірше вловлює забруднене повітря. Краще навіть, щоб ширина витяжки перевищувала ширину варильної поверхні. Так, якщо ширина вашої плити 50-60 см, краще, щоб розмір витяжки був близько 90 см, якщо, звичайно, вам дозволяє конструкція меблів.

РЕЖИМ РОБОТИ

Поцікавтеся у продавців-консультантів, в якому режимі може працювати обрана вами витяжка. Це може бути витяжний режим, при якому забруднене повітря віддаляється за межі квартири, або режим фільтрації, коли повітря очищається і потрапляє назад в приміщення, а також робота витяжки і в тому, і в іншому режимі. Вважається, що 100% очищення повітря в приміщенні забезпечує витяжний режим. Але якщо ви вирішили купити витяжку-фільр, краще відразу придбати картриджі і міняти їх по мірі необхідності.

ФІЛЬТРИ

Фільтри можуть бути грубої і тонкої очистки. Фільтри грубого очищення затримують частинки жиру. Це багаторазові металеві сітки, які миються по мірі забруднення. Додатковий фільтр – це одноразова сітка з синтетичного матеріалу. Її потрібно міняти в міру забруднення, оскільки сітка, яка виробила свій ресурс, негативно впливає на режим роботи витяжки. Фільтри тонкого очищення – це вугільні фільтри. Їх купують окремо. Частота їх заміни залежить від того, як часто витяжка працює в режимі циркуляції повітря.

СПОСІБ УПРАВЛІННЯ

як вибрати кухонну витяжку

Який спосіб управління витяжкою краще вибрати? Це залежить тільки від ваших особистих переваг. Витяжки з сенсорним управлінням активізуються шляхом натискання невыпуклой кнопки. Кнопкове управління передбачає натискання опуклих кнопок. Управління може бути і слайдерным – здійснюється з допомогою механічного горизонтального перемикача.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

Приймаючи рішення, яку купити витяжку для кухні, слід звернути увагу і на додаткові функції: залишковий хід вентилятора, інтервальне включення витяжки. Залишковий хід вентилятора забезпечує роботу витяжки протягом декількох хвилин після її відключення (від 5 до 15 хвилин), що дозволяє повністю очистити повітря після завершення приготування їжі. Інтервальне включення витяжки забезпечує включення приладу на нетривалий час (наприклад, один раз на годину-дві на 5-10 хвилин) на мінімальну потужність. Робиться це для того, щоб приплив свіжого повітря в приміщення не припинявся.

В деякі витяжки вбудовується електронний таймер. Його слід включати по закінченню готування їжі, щоб прилад сам вимкнувся через певний час.

Майже всі витяжки обладнані освітлювальними приладами. Можуть використовуватися лампи розжарювання, галогенні світильники або лампи денного світла. Звичайно, витяжки з лампами розжарювання коштують дешевше, але прилади з галогенними світильниками споживають менше електроенергії. Замінити перегорілі лампочки в витяжці не складе праці.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ВИТЯЖКИ ↑

Ефективність роботи приладу залежить від багатьох факторів.

*Від тиску повітря, який створює мотор. Якщо показники тиску повітря високі, отже, і продуктивність буде високою.
*Від режиму роботи витяжки. Якщо вона виведена у вентиляційну шахту, робота буде більш ефективною, ніж в режимі рециркуляції повітря.
*Важливу роль відіграє і перетин жіроулавлівающие фільтри і густини вугільних фільтрів (якщо вони є). Чим щільніше фільтр, тим ефективніше видаляються запахи. Але пам'ятайте, що ні один вугільний фільтр не очищає повітря на 100%.
*Від запасу продуктивності. Найбільш ефективний режим дозволяє очистити повітря в екстремальних умовах, наприклад, при підгоряння їжі. Вибираючи витяжку, обов'язково зверніть увагу на цей параметр.
*Від розмірів витяжки. Чим більше витяжка, тим з більшої площі відбувається захоплення повітря. А це означає, що не буде великих його завихрень, і боковини кухонного шафи навісного не будуть зсихатися через гарячого повітря, який піднімається від варильної поверхні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner