Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Вітальня поєднана з кухнею: за і проти

Вітальня поєднана з кухнею: за і проти
З роками поєднана з вітальнею кухня студія знаходить все більшу популярність серед усіх верств населення. Цей практичний дизайн, нетривіальний, вишуканий. Поговоримо про особливості використання цього прийому. Розглянемо нові ідеї інтер'єру, шляхи їх втілення, адже поєднання вітальні-кухні застосовується не тільки в умовах однієї невеликої квартири, але, разом з тим, для достатньо великих приміщень.

➡Переваги суміщення

Розширене приміщення – це просторо, красиво, затишно. Цей дизайнерський хід володіє великою кількістю незаперечних переваг. До основних переваг застосування цього прийому треба віднести:
зорове розширення простору;
👉можливість одночасно готувати, доглядати за дітьми, приймати гостей;
👉просто готувати, оскільки не потрібно носити їжу з кімнати в кімнату;
👉просто організувати торжество.
👉Поєднана кухня-вітальня квартири або будинку – це стильно, красиво. Візуально стає більше місця. 👉👉👉Приміщення стає більш комфортніше; зручно приймати гостей. Дизайн кімнати завжди нестандартний, він привертає увагу гостей, піднімає настрій. До того ж, господиня може більше часу спілкуватися з рідними, близькими, поки готує.
❗❗❗Купуйте якісну витяжку, щоб запахи не усмоктувалися в м'які меблі.

➡Недоліки

При всіх перевагах, поєднання вітальні кухні (і подібні ідеї) тягнуть за собою ряд недоліків. Йдеться про запах їжі, який поширюється по всій вітальні прямо з кухні. Мода на з'єднання прийшла до нас із західних країн. Там не так часто готують, як це прийнято у нас, там тільки розігрівають їжу. Наші господині звикли рясно варити, смажити, тушкувати, чого тільки коштує період домашніх заготовок. Тому проблема кухонних ароматів стоїть гостро, сама потужна витяжка не здатна повністю видалити запах.

Другий недолік – необхідність більш ретельного прибирання. Кухня використовується частіше, забруднюється швидше, ніж вітальня. Прибирання кімнати забирає більше часу, сил. Після об'єднання більш ретельно потрібно прибирати все об'єднане простір.

Ці недоліки потрібно враховувати перед тим, як ламати стіни кімнати. Навіть якщо мова йде про невеликих приміщеннях, їх доведеться прибирати частіше. Якщо вони вас не лякають або у вас є ідеї, як їх усунути, приступайте до ремонту кімнати.

✅Методики поділу простору

Дуже важливо розділити інтер'єр на функціональні зони. Для цих цілей використовуйте прийоми та ідеї:

✔барну стійку;
✔відрізняються за кольором і фактурі матеріали, обробку;
✔подіуми;
✔фальшиву стіну;
✔контрасти;
✔дивани, крісла, ширми.

Для візуального розділення простору також можна використовувати штори, розсувні системи, інші елементи декору, які втілили ваші ідеї. Крім барної стійки, можна застосувати фальш-стіну, текстильну ширму, багаторівневі конструкції. Велика площа дозволить поставити обідній стіл, за яким буде зручно збиратися великій родині та гостям.

Підбирайте кутову меблі, також робочу зону можна створити а-ля невеликий острів. Інтер'єр може бути класичним чи сучасним, який детально можна розглянути на фото.

У класичному варіанті в дизайні використовуйте кришталеві люстри, точкові світильники. У сучасному інтер'єрі квартири або будинку набагато більше варіацій для застосування освітлювальних приладів, фото яких ви тут побачите. Не переборщіть з деталями дизайну і контрастами, щоб кухня вітальня не виглядало вульгарно.

✅Обов'язкові зони

У студії багато завдань, які важливо грамотно організувати. Структурування дозволить ефективно використовувати місце і не забути про який-небудь функції. Для грамотного розподілу, поділіть об'єднане приміщення на зони:

✔вітальня;
✔зона відпочинку;
✔місце приймання їжі;
✔місце приготування.
Всі елементи дизайну повинні перегукуватися між собою і гармоніювати один з одним, доповнювати ваші ідеї.

✅Роль освітлення

Вітальня повинна бути максимально зручною, тому використовуйте неяскраве освітлення, а також встановіть точкові світильники. Щоб підкреслити різницю оформлення вітальні і кухні, використовуйте торшери, абажури і бра. Використовуючи освітлення, легше розділити простір на функціональні складові.

✅Стильове рішення

При підборі стилю, орієнтуйтеся на власні уподобання і враховуйте стиль інших кімнат у квартирі або будинку. На тлі класичного інтер'єру всіх кімнат, вітальня-кухня в стилі модерн буде виглядати, щонайменше, дивно.

Найбільш популярними напрямками вважаються класика. Кімнати в цьому стилі виглядають сучасно, гармонійно, привабливо. В інтер'єрі цього напряму переважають білий, коричневий, бежевий кольори. Обробляють стіни в пастельних тонах, вибирайте меблі з максимумом елементів з деревини. Підбирайте класичну меблі, в якій строгі лінії і велика кількість деревини ніби гарантують гостю спокій і комфорт. Всю кухонну техніку замаскуйте за панелями в тон гарнітуру.

Сміливі і активні вибирають інтер'єр в стилі хай-тек, оскільки він оригінальний і багатогранний. Дизайн в цьому стилі характерний сучасними елементами, контрастними квітами, унікальними формами. Щоб підкреслити стиль, купіть для обідньої зони стільці і лампи яскравих кольорів – білого, червоного, жовтого. Доповніть образ скляною прозорою стільницею, яка буде ідеально гармоніювати з глянцевим металом фурнітури кухонного гарнітура. Вся техніка має бути інноваційна, і виконана в оригінальних формах.

У зоні відпочинку і прийому гостей можна поекспериментувати. Меблі можна поставити хаотично. Місця Для відпочинку можна замовити м'які підлогові покриття. Якщо в сім'ї є діти, поставте темну меблі, виконані з матеріалів, за якими просто доглядати. Меблі світлих відтінків зробить вітальню візуально більше. Але якщо у вас підростають юні непосиди, буде важко довго зберігати меблі чистою.

✅Чого варто уникати в оформленні

Взявшись за объединение гостиной и кухни важно знать о том, какие ошибки можно совершить в оформлении, испортив таким образом всю работу. Вот несколько полезных советов, которые помогут в оформлении:
👉интерьер должен плавно перетекать из одной зоны в другую. К примеру, не стоит оформлять гостиную зоны в стиле хай тек, а кухонную – классическом стиле;
👉все предметы мебели должны быть сделаны из одного материала. Если вы остановили свой выбор на дереве, то обязательно проследите, чтобы оно было одного цвета;
👉по всему периметру комнаты должны быть использованы одинаковые шторы;
👉активно використовуйте світлові акценти. Таким чином можна виділити найголовніші просторові місця, наприклад, кухонна стійка або обідня зона.
Щодня поєднана вітальня-кухня квартири або будинку набуває все більшу популярність. Вона оригінальна, практична. Якщо хочете створити таку кімнату в своєму будинку, ознайомтеся з перевагами, недоліками і варіантами. Подумайте про стилі оформлення і виберіть оптимальний дизайн для своєї сім'ї.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner