Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Поніжитися: як приймати ванну з максимальною користю для здоров'я

Поніжитися: як приймати ванну з максимальною користю для здоров'я

Ніхто не застрахований від стресів і поганого настрою, і кожен бореться з цими проблемами по-своєму. Є один універсальний спосіб, який піде на користь практично кожному: щоб позбутися втоми, прийміть заспокійливу ванну. Вона допоможе вам не тільки розслабитися, але і сприятливо вплине на стан шкіри і всього організму в цілому.
 

Ритуал прийому ванн прийшов до нас із Стародавньої Греції – вже тоді елліни добре знали про благотворний вплив водних процедур на душу і тіло, тому організували роботу громадських лазень – терм. Цю традицію перейняли й римляни – в самому престижному районі Риму були збудовані шикарні терми Каракалли, де громадяни не тільки відвідували басейни і брали гарячі ванни, але і проводили різні косметичні процедури, спілкувалися і займалися спортом.

На відміну від античних часів, зараз ми можемо приймати лазневі процедури в будь-який час, не виходячи з дому. Але перш ніж перейти до огляду популярних засобів, давайте розберемося, як правильно приймати ванну:

• Утримайтеся від прийому ванни після їжі, адже це може завдати шкоди травній системі.

• Як би це дивно не звучало, але перед прийомом ванни необхідно прийняти душ з милом або гелем, щоб підготувати своє тіло до водних процедур з корисними і зволожуючими добавками.

• Приймайте ванну не більше двадцяти хвилин, інакше ви ризикуєте надміру навантажити серцево-судинну систему. Крім цього, тривале перебування в гарячій воді призводить до перенапруження організму і занепаду сил.

• Температура води не повинна перевищувати 37 °С.

• Не поринайте в гарячу воду без підготовки – вплив високої температури може призвести до стрибка артеріального тиску і замість задоволення ви отримаєте запаморочення або того гірше – непритомність. Щоб уникнути неприємних відчуттів, необхідно залізти у ванну з водою близько 30-35 °С, потім поступово підвищуючи температуру.

• Закінчуйте прийом ванни прохолодним душем, щоб закрити очищені пори.

• Проконсультуйтеся з лікарями і дізнайтеся, чи є у вас протипоказання для прийому ванн. Щоб не посилити гіпертонію, гіпотонію і варикозне розширення вен, краще відмовтеся від цієї процедури.

• Якщо вам потрібно підбадьоритися і наповнити організм енергією перед довгим робочим днем, то можна п'ять-десять хвилин полежати в прохолодній ванні (28-33 °С).

• Теплі (до +37 °С) ванни найкраще приймати перед сном, оскільки вони допоможуть зняти напругу і втому.

Піна для ванн

Піну для ванн традиційно використовують, щоб отримати естетичне задоволення, але не варто забувати і про користь для тіла, хоча у цьому випадку вона мінімальна. Засіб представлено в рідкому і твердому вигляді. Вам буде достатньо одного ковпачка або бруска, щоб ванна наповнилась повітряною піною.

 

Щоб не пересушити шкіру, використовуйте піну, в складі якої є натуральні інгредієнти, наприклад, різноманітні рослинні олії. Але якщо піна засіб містить лаурилсульфат або лаурилсульфат натрію, то краще відмовтеся від покупки, оскільки ці хімічні компоненти особливо агресивні і мають властивість накопичуватися в організмі, провокуючи різні захворювання. Але якщо ви не змогли знайти бессульфатную піну, а поніжитися у ванній все ж дуже хочеться – просто не користуйтеся цим засобом дуже часто.

Масла

Незважаючи на те, що масла не утворюють ніжну піну, вони набагато корисніше для тіла, особливо для тих, чия шкіра схильна до сухості. До складу цього засобу входять ліпіди, і після прийняття ванни шкіра покривається жировою плівкою.

Як і піна, масла для ванни випускаються в рідкому і твердому видах. Майте на увазі, що під час прийняття ванн з маслом не варто використовувати мило або гелі, щоб не зіпсувати благотворний ефект.

Сіль

Морська сіль є найкориснішою та популярної добавкою для прийняття ванни. І це не дивно, оскільки сіль містить в собі масу корисних речовин, які благотворно впливають на весь організм. Магній, кальцій, фосфор, йод та інші мінерали, які входять до складу солі, покращують кровообіг, стан нігтів, а також усувають подразнення шкіри.
 

Сьогодні в магазинах багатий вибір солей: морська, океанічна, сіль з мінеральних і природних сольових джерел. Всі види солі однаково корисні, проте не забувайте вивчати склад – у ньому не повинно бути синтетичних речовин, барвників чи ароматизаторів, які можуть викликати алергію.

Для однієї процедури знадобиться близько 300 грам солі, яку необхідно розчинити в наповненій теплою водою (35 °С) ванни. Запам'ятайте, що в соляну ванну не можна занурюватися повністю – область серця завжди повинна бути над поверхнею води.

Бомби

Бомбочки для ванн бувають найрізноманітніші, і вибрати часом буває непросто. Вони бувають різного розміру, кольору і форми, можуть містити в собі блискітки і навіть пелюстки.
 

Крім ефектного розчинення і фарбування води в різні кольори бомбочка зволожує шкіру, адже до її складу входять ефірні масла, сіль і трави.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner