
1. Перед нанесенням гель-лаку не можна робити мокрий манікюр, з використанням ванночки з водою. Нігтьова пластина буде віддавати вологу перший час і швидкої відшарування лаку не уникнути.

2. Не можна піддавати покриття впливу спирту, побутових розчинників і рідин з ацетоном. При прибиранні будинку одягайте рукавички, інакше на лаку з'являються подряпини і блиск йде.
3. Гель-лаки можуть протриматися на нігтях всі 4 тижні, особливо якщо вони світлих відтінків і різниця з відросло краєм не так кидається в очі. Але краще знімати покриття через 2 тижні, так як при більш тривалій шкарпетці зчеплення з нігтем посилюється і часу щоб "відмочити лак" і зняти його потрібно буде більше. Що відповідно псує і висушує нігті.

4. Ніколи самі не отколупывайте гель-лак з нігтів. Структура нігтя порушується з-за сильного зчеплення з покриттям, і шматочки лаку здираються разом з верхнім шаром самого нігтя. Тільки відмочування в спец рідини.

5. Щоб нігті не псувалися від тривалого носіння гель-лаку, фахівці рекомендують після 3-4 процедур покриття зробити перерву на 1-3 тижні. В цей час бажано наносити прозорий лікувальний лак і використовувати лікувальні олії для кутикули (з вітамінами Е і А).

6. На слабких, тонких і нігтів, що шаруються нігті гель-лак довго не протримається, тому краще спочатку зміцнити нігті і пропити вітаміни.

7. Гель-лак з перламутром/блискітками тримається довше.
8. В перші дві доби не піддавайте покриття «кліматичних перепадів» (лазні, сауни, басейни, тривала робота в целофанових/латексних рукавичках, парафінотерапія та інше). Досвід показує, що при порушенні цього пункту, покриття пузириться зсередини на 3-7 день.

9. Прибирати бруд з-під нігтів варто з допомогою апельсинової паличкою, а не своїми ж нігтями, так як при цьому вільний край нігтя може тріснути, надломиться, сколотися гель-лак.

10. Часто гель-лак отходит с кончиков из-за того, что ноготь под ним слоится. Не надо его отдирать и отколупывать (если это не мешает – не цепляет, скажем, одежду), ведь отслоившейся кусочек может еще целую неделю так и продержаться. В таких случаях можно покрывать ногти прозрачным лаком сверху и торцы(!). А если отслаивания сильны, то гель-лак нужно снять и заняться восстановлением ногтей.

Добавлю: многие любят ногтями что-то соскрести со стола или с одежды, отковырять пробку/крышечку и т.д., так вот – это лучше делать другим приспособлением (например, ножом или ножницами)!
Ах, звичайно ж! Всю домашню роботу потрібно виконувати в рукавичках! Мити посуду, мити раковину, плиту, холодильник, підлогу, прати одяг і т. д. Бережи і дбай про своїх руках!