Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Кольорова туш, кремові тіні і мерехтіння: час урізноманітнити щоденний макіяж

Кольорова туш, кремові тіні і мерехтіння: час урізноманітнити щоденний макіяж

Статут наносити макіяж звичними способами, ми вирішуємо спробувати що-небудь новеньке. З модних журналів кокетливо підморгують красуні, в черговий раз демонструючи останні модні віяння. Зважившись на покупку нового косметичного засобу, ви вдаєтеся в магазин і завмирає в розгубленості. «Купи!» – волають тисячі помад і загадково шепочуть тіні, мерехтливі мільйонами вогнів. Як розібратися в цьому різноманітті і вибрати дійсно потрібний засіб, яке не тільки допоможе в створенні модного образу, але й виправдовує свою присутність в косметичці? Ми склали список десяти універсальних косметичних засобів, які значно спростять ваше життя і внесуть різноманітність у звичний макіяж.

Підводка для очей

Якщо ви любите класику і звикли підводити очі чорним олівцем, прийшов час спробувати що-небудь нове. У моді чітка графіка, тому розтушовані лінії відійшли на другий план. Варто звернути увагу на підводки для очей – з ними ви зможете намалювати актуальні чіткі стрілки. Це може бути класична чорна підводка для графічних стрілок в стилі шістдесятих, кольорова в стилі поп-арт, або золота, як на останньому показі Badgley Mischka.

Нанесена підводка робить очі виразнішими і привертає увагу до особи. Однак неправильно підібране засіб може візуально збільшити вік і додати погляду непотрібну жорсткість. Слід також пам'ятати, що темний колір має властивість візуально звузити, на яку нанесений, тому якщо у вас невеликі очі, то підбивати чорним олівцем верхню і нижню повіку не варто. Чим більше очі, тим ширше може бути стрілка, і навпаки – чим вже, тим вона повинна бути коротше. Для того, щоб візуально зробити очі більше, підведіть тільки верхню повіку. Якщо у вас вузький розріз очей, його можна візуально округлити за допомогою стрілки. Для цього трохи розширте стрілку в центрі рухомого століття. Маленькі очі потрібно підводити, починаючи від центру, виводячи стрілку за зовнішній куточок, а великі – від внутрішнього куточка до зовнішнього.

Кольорова туш

Навіть такі консерватори, як Dior і Chanel, піддалися загальному божевіллю і випустили туш всіляких відтінків. І це не тільки звична оку синя туш, яка в кінці дев'яностих була в косметичці у кожної модниці. Тренд у вигляді яскравих вій повернувся, а разом з ним і можливість згадати дитинство, ляскаючи кольоровими, густо нафарбованими віями.

Вибір відтінків як ніколи широкий – від темних бордових і коричневих до пастельних жовтих та фіолетових. Тушшю темних відтінків можна замінити звичайну чорну. Кольорова хороша сама по собі, тому можна фарбувати вії в два-три шари і на цьому закінчити макіяж. Якщо ж ви любите підводити очі, вам варто користуватися тушшю, яка темніше, ніж олівець або тіні для повік – в іншому випадку макіяж може виглядати дивно. Кольорову туш пастельних відтінків краще наносити на самі кінчики, попередньо покривши вії класичної чорної. Дуже цікаво виглядають прокрашенние в кілька кольорів вії. Наприклад, можна покрити верхні вії синьою, а кінчики і нижні – блакитний або жовтої. До того ж, кольоровою тушшю можна фарбувати не тільки вії, але і брови.

Рідкий пігмент для губ і щік

Якщо ви досі не чули слово «тінт», то зараз саме час познайомитися з ним ближче. Це засіб стало популярним завдяки створенню ефекту «зацелованных» губ. На відміну від губної помади, це засіб не блищить, не розпливається і відрізняється неймовірною стійкістю. Ви можете не турбуватися про колір ваших губ навіть після прийому їжі і поцілунків.

На вигляд тінт схожий на кольорову воду. Його текстура дозволяє легко наносити і рівномірно розподіляти на губах або щічках. Це винахід корейської індустрії краси містить велику кількість фарбуючого пігменту, який практично миттєво вбирається в шкіру, надаючи їй природного матовий відтінок. Ви можете самостійно регулювати насиченість відтінку – з кожним новим покриттям колір стає яскравіший. Для того, щоб домогтися ефекту «зацелованных» губ, наносити тінт потрібно, трохи виходячи за природний контур.

Кремові тіні

Як часто ми йдемо второваною доріжкою, уникаючи пробувати щось нове? Якщо з сухими тінями ми добре знайомі, то кремових намагаємося уникати, не знаючи, як правильно з ними працювати. Кремові тіні вже прославилися своєю стійкістю і завоювали велику популярність. Так чим же хороший цей продукт?

Великим плюсом є той факт, що кремові тіні є більш стійкими, ніж класичні. Вони не обсипаються і чудово тримаються на повіках на протязі всього дня. Варто зазначити, що такий продукт добре підходить для жінок з шкірою, що в'яне, так як в більшості своїй містить силікон, заповнює зморшки і тріщини, вирівнює текстуру. Наносити кремові тіні найзручніше подушечками пальців. А завдяки великій кількості сяючих частинок ви легко можете перетворити денний макіяж вечірній.

База з сяючими частинками

Як часто ви дивилися із заздрістю на голлівудських красунь і зірок шоу-бізнесу? Адже вони так молодо виглядають, незважаючи на свій вік. Їх шкіра вражає уяву своєю гладкістю і природним сяйвом. Вона здається ідеальною! Звичайно, чималу роль відіграють заняття спортом і правильне харчування, але вдало підібраний макіяж стоїть на другому місці по важливості. Для того, щоб тональний крем лежав на обличчя тонким шаром, не підкреслюючи пори і зморшки, провідні візажисти користуються праймером з сяючими частинками

Відмінність цієї бази полягає в тому, що вона не лише вирівнює тон шкіри, але також створює ефект сяйва за рахунок містяться в ній мерехтливих частинок. Можна скористатися базою в якості освітлення. Для цього вам не обов'язково покривати нею все обличчя, досить нанести на виступаючі частини – лоб, кінчик і спинку носа, центр чола, підборіддя і саму опуклу дугоподібну частину скул.

Пігмент з блискітками

Пігмент з блискітками – один з найбільш багатофункціональних і шалено цікавих продуктів декоративної косметики. Як правило, він являє собою дрібнодисперсний перламутрову пудру

Працювати з пігментом можна двома способами – з допомогою сухого та вологого кисті. За допомогою сухої кисті ви досягнете легкого димчастого ефекту, використовуючи вологу – густого і насиченого кольору. Перший спосіб, завдяки натяку на відтінок – відмінний варіант для денного макіяжу, другий – для вечірнього. Особлива принадність пігменту полягає в тому, що, залежно від вибраного відтінку і ступеня мерехтіння, ви можете використовувати його як рум'яна і навіть наносити поверх помади або лаку для губ, додаючи металевого блиску. До речі, візажисти радять не зупинятися на шиммерных пігментах, а користуватися глітером. При цьому наносити його можна не тільки на повіки, але і під брови, на вилиці і навіть щоки – на манер ластовиння!

Помада з ефектом «металік»

Тренд на «рідкий метал» змістився з повік і нігтів на губи. Виробники почали випуск «металевих» помад і блисків найрізноманітніших відтінків. Виглядають вони дивно, і носити таку ризикне не кожен. Але модники в Instagram збирають тисячі лайків – так, може, варто ризикнути

Металізована помада підкреслить всі недоліки, тому про стан ваших губ варто подбати заздалегідь. Перед нанесенням обробіть губи спеціальним скрабом і покрийте безбарвним зволожуючим бальзамом. Досить часто «металеві» помади мають щільну текстуру, тому краще скористатися пензлем для нанесення.

Термостійка туш

В осінньо-зимовий сезон без термостійкої туші просто не обійтися. Самим великим і незаперечним її перевагою є те, що вона здатна витримати сніг, дощ і навіть сльози, не викликаючи алергічних реакцій, не осипаючись, і при цьому змивається звичайною теплою водою

Багатьом не подобається водостійка туш, адже вона не дає їм дихати і тому дуже шкодить. До того ж, зняття такої туші – справжнє випробування. Плюси термостійкого варіанту очевидні! Крім здатності витримувати будь-яку негоду, така туш доглядає за віями, так як містить цінні живильні масла.

Спрей-фіксатор макіяжу

Виходячи на вулицю, ми можемо зіткнутися з непередбаченими труднощами – холодом, дощем, спекою або підвищеною вологістю. Ранковий макіяж може не витримати перепаду температур і погодних умов. І навіть якщо погода сприятлива, у власниць жирної та комбінованої шкіри починає блищати особа, і макіяж до кінця дня «пливе». Кошти з маркуванням long lasting і waterproof не завжди можуть гарантувати ідеальну стійкість. Наприклад, водостійка формула стійка до вологи, але не до себуму (продукту діяльності сальних залоз), а стійкий тональний крем утворює на обличчі плівку, не дозволяючи шкірі дихати. Це може викликати алергічні реакції і запалення, що робить таку косметику непридатною для щоденного використання. Як вирішити цю проблему? Фахівці радять використовувати фіксатори макіяжу

Наносити фіксатори можна як в якості основи під макіяж (для пом'якшення і зволоження шкіри), так і після макіяжу – для того, щоб закріпити результат. Іноді фіксатори використовуються точково – наприклад, для закріплення лайнера, змочування кисті для тіней і розведення сухої підводки. Ще одним безсумнівним плюсом стане той факт, що фіксатори для макіяжу мають матуючим ефектом, тому абсолютно незамінні для власниць жирної шкіри.

Спонж для макіяжу

Горячие споры о том, как правильно наносить тональное средство, ведутся далеко не первый год. Кто-то отдает пальму первенства кистям для макияжа, другие советуют наносить средство пальцами. Появление на рынке специальных спонжей примирило оппонентов! Дело в том, что спонж не только удобен в работе, но и не нуждается в особом уходе. А специально разработанная форма позволяет нанести тональное средство даже на труднодоступные места (внутренние уголки глаз, крылья носа, ямочка под нижней губой).

Для нанесення тональної основи варто вибрати поролоновий, латексний або натуральний спонж. Натуральні спонж вбирають в себе меншу кількість тонального засобу, тому більш економні у використанні. Поролонові ж, завдяки своїй дрібнопористою структурою, допомагають нанести засіб без розлучень, максимально наближаючи ефект макіяжу в техніці airbrush. Тональний засіб потрібно наносити тільки на зволожений спонж – таким чином крем рівно розподілиться на поверхні, заповнюючи всі нерівності і шорсткості шкіри.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner