Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Догляд за дитячою шкірою: як правильно зволожувати і доглядати під час морозів

Догляд за дитячою шкірою: як правильно зволожувати і доглядати під час морозів

Як же приємно після морозного дня погрітися під душем і надягти теплу піжаму! В холодну пору року багато хто з нас можуть відчути на собі ефект «натягнутої шкіри». Тому після душа ніяк не обійтися без зволожуючого і живильного крему або масла! Ці кошти не тільки захищають шкіру від пересихання, але й живлять її, дозволяючи позбавитися від відчуття дискомфорту. Безумовно, дуже важливо виявляти турботу і любов до себе. Але якщо ви ще й батько, то насамперед слід потурбуватися про шкіру ваших діток, адже вона в кілька разів чутливіше, ніж у дорослих.

Багато батьки усвідомлюють важливість дитячих кремів в перші роки життя малюків (для захисту шкіри від попрілостей і інших подразнень), а також влітку (для захисту від сонця), але забувають про таких коштах взимку. А адже саме зима створює справжні випробування для дитячої шкіри, перевіряючи її на міцність морозом, снігом, вітром і холодним повітрям (і це без урахування пересушеного обігрівачами повітря у квартирі). Як подбати про ніжній шкірі улюбленої дитини без шкоди для здоров'я? Ми навчимо вас вибирати креми і правильно доглядати за дитячою шкірою.

Як вибрати засіб для догляду

Якщо після затяжних зимових прогулянок з іграми в сніжки, катання на санках і ліпленням сніговика ви помітили сухість, лущення або інші подразнення на шкірі дитини (в тому числі обвітрені губи) – це привід замислитися над правильністю дотримання всіх необхідних заходів безпеки і зробити все необхідне, щоб не допустити обмороження.

Перш за все, переконайтесь, чи правильно дитина одягнений, а потім приділіть увагу найбільш незахищеним місцях – особі, губ і рук. Для догляду за ними вам на допомогу прийдуть спеціалізовані дитячі захисні креми та бальзами для губ. Якісні засоби не тільки захищають шкіру від переохолодження та обвітрювання, але ще і усувають негативні реакції, пом'якшують і відновлюють захисний шар шкіри.

Головними критеріями вибору зимового крему є:

• Гіпоалергенність;

• Натуральна основа;

• Відсутність синтетичних барвників та небезпечних компонентів (лугів, спирту, парафіну, вазеліну, мінеральних масел (якщо їх більше 10%), мікрокристалічного воску.

Тому при виборі зимової косметики для дитини в першу чергу зверніть увагу на склад продукту. В його основі повинні бути:

• Натуральні рослинні масла (мигдальне, соняшникове, обліпихове, жожоба, авокадо, виноградних кісточок).

• Рослинний або тваринний віск (пальмовий або бджолиний, ланолін), який покриває шкіру непомітною плівкою, зберігає вологу, запобігає сухості і обветриванию. При цьому пори не закупорюються, і шкіра продовжує «дихати».

• Вітаміни та екстракти лікувальних трав, що заспокоюють, загоюють, надають протизапальну дію, захищають, пом'якшують і стимулюють регенерацію клітин. До таких речовин відносяться пантенол або декспантенол, алантоїн (натуральний рослинний компонент), екстракти трав (календули, ромашки, волошки), вітаміни А, Е, F, B5.

При виборі крему також зверніть увагу, що речовини в складі перераховуються в порядку убування. У дитячій косметиці не повинно міститися багато компонентів і вони не повинні викликати алергічну реакцію. Тому перед використанням перевірте засіб на невеликій ділянці зап'ястя або на згині ліктя дитини. Якщо шкіра зберегла первісний вигляд і не почервоніла, то можете сміливо застосовувати вибраний крем.

Знайти відповідний крем не так складно, адже часто виробники вказують на упаковці його призначення та вікову категорію. Про що може сказати також наявність знаків якості або сертифікатів, що свідчать про те, що продукт екологічно чистий.

Коли і як правильно наносити крем?

Не варто бити тривогу відразу ж, як тільки стовпчик термометра за вікном наблизився до позначки 0 °C. Починати користуватися зимовим кремом потрібно після того, як температура впаде нижче -3 °C – точне значення залежить від віку дитини і його загартування. По-перше, дивіться на реакцію шкіри дитини. Помірний рум'янець – це природна реакція організму, а якщо почервоніння явне і має насичений відтінок, тоді без захисних кремів вже не обійтися.

Наносьте зимові креми на ділянки тіла, які відкриті найбільше – особа (крім області навколо очей), шию і руки. Це слід робити мінімум за 20-30 хвилин до виходу на вулицю, щоб крем добре вбрався і створив на шкірі необхідний захисний шар. Якщо у вас немає часу, не варто робити це поспіхом, інакше крем тільки зашкодить шкірі (частинки вологи в основі кошти перетворяться в лід, і створять зворотний ефект). З цієї ж причини не можна наносити крем безпосередньо на вулиці.

Не варто також експериментувати з звичайними кремами – в них може міститися зайва рідина. Зимові креми, навпаки, містять менше рідини, тому з-за густої консистенції їх складніше наносити на шкіру. Зверніть увагу, що креми для дорослих можуть містити небажані компоненти, тому вони протипоказані дітям.

Особливий догляд потрібен і дитячим губ. За 10-15 хвилин перед виходом на вулицю нанесіть на губи дитини гігієнічну помаду або бальзам (без барвників та ароматизаторів). Якщо ви забули зробити це вдома чи ваші діти злизують помаду з губ, то візьміть її з собою. На відміну від крему, це засіб можна наносити повторно під час прогулянки. Така помада повинна бути індивідуальною річчю дитини, щоб виключити ризик потрапляння інфекції.

Під час прогулянки уважно слідкуйте за станом шкіри дитини, адже чим вище рівень вологості і сильніше вітер, тим більше вірогідність обмороження незалежно від температури на вулиці. Те ж стосується і появи нездоровий рум'янець – відразу ж поспішайте туди, де можна зігрітися. Зігріватися варто поступово – природним шляхом, не вдаючись до розтирань і грелкам, адже так ви лише сильніше пошкодження шкіри.

После того, как кожа ребенка вновь порозовеет, смажьте ее кремом с пантенолом, травами и витаминами. Можно также сделать легкий массаж. Если через 20 минут состояние ребенка не улучшилось, следует обратиться к врачу.

Если вы не доверяете косметическим средствам, то после прогулки полезно будет смягчить детскую кожу оливковым маслом или маслом косточек различных растений (персика, винограда, абрикоса).

Уход за нежной кожей дома

Следует также соблюдать рекомендации по уходу и в домашних условиях, чтобы пересушенный воздух в квартире не навредил детям.

•    Сохранить детскую кожу мягкой поможет специальный увлажнитель, установленный в комнате, ведь влажность воздуха в зимний период не должна быть ниже 50 %. Также можно разбрызгивать воду из пульверизатора, завести аквариум, приобрести мини-фонтанчик, развесить в комнате мокрые полотенца или разместить емкости с водой, чтобы испаряющаяся влага создавала комфортные условия для кожи.

•    Давайте ребенку пить больше воды.

•    Следите за соблюдением режима сна и правильным питанием ребенка, включающим все необходимые витамины и микроэлементы.

•    Приучите ребенка к соблюдению гигиены тела. Вода в ванной или душе не должна быть горячей. Комфортная температура составляет 37-38 °C, а время купания – не более 10 минут. Моющие средства при этом должны быть жидкими (обычное мыло больше сушит кожу) и не содержать щелочей и других опасных химических компонентов. В зимний период не стоит также прибегать к травяным ваннам, которые, несмотря на свои полезные свойства, также сушат кожу. После купания не обтирайте, а лишь промокните кожу ребенка, после чего нанесите на нее увлажняющий детский крем, лосьон или же специальное молочко для тела.

Пам'ятайте, що оксамитова і шовковиста шкіра дитини – заслуга правильного догляду. З юного віку привчайте дітей до правил турботи про тіло, тоді вони будуть робити це все життя.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner