Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Діти сонця: приховати або підкреслити веснянки?

Діти сонця: приховати або підкреслити веснянки?

«Діти сонця», щедро обдаровані завзятою розсипом веснянок, дуже часто двояко відносяться до такого подарунку. Одні обожнюють, інші усіма способами намагаються їх вивести або замаскувати. У нашій статті ви знайдете кращі рецепти для вирівнювання кольору обличчя і позбавлення від веснянок, так і секрети їх перетворення в родзинку вашого образу.

Ховаємо веснянки

Відомо, що проблему легше запобігти, прийнявши профілактичні заходи заздалегідь, ніж вирішувати її. Поява коричневих цяток на шкірі пов'язано з гіперпігментацією і надчутливістю до сонячних променів. Веснянки можуть з'являтися тільки у весняно-літній період або ж бути незмінними супутниками протягом всього життя. Як правило, це захисна реакція організму на ультрафіолет, який в надмірній кількості може нанести серйозної шкоди шкірі.

Веснянки утворюються в місцях особливої концентрації пігменту меланіну (якщо він розподілений нерівномірно, то результатом стане поява ластовиння). Для того, щоб запобігти появі веснянок, користуйтеся сонцезахисними кремами з високим ступенем захисту від ультрафіолету. Кожен раз за півгодини до виходу на сонце необхідно наносити крем з SPF 50 і вище. Подбайте про це заздалегідь, так як крем, нанесений безпосередньо перед виходом, не встигне подіяти. Також не варто забувати про головні убори. Кокетливі капелюшки, кепки або козирки стануть чудовим доповненням до вашого образу і захистом від появи ластовиння. Незалежно від ступеня захисту крему намагайтеся не підставляти шкіру під прямі сонячні промені. Час, коли сонце найактивніше, краще провести в тіні. Також намагайтеся вживати в їжу якомога більше продуктів з вмістом вітаміну C – ківі, яблука, полуницю, лимони, апельсини, капусту, і уникати продуктів, які містять бета-каротин, що сприяє виробленню меланіну (морква, гарбуз).

Народні засоби

Якщо веснянок не надто багато, у боротьбі з ними вам допоможуть народні засоби, відомі ще прабабусям. Необхідно знати, які саме речовини активно освітлюють шкіру і ведуть боротьбу з пігментацією. Володіючи цією інформацією, ви зможете вибрати відповідні для вашого типу шкіри інгредієнти:

• Вітамін С: зелений лук, лимон, петрушка, полуниця, помідори, смородина, шипшина, капуста всіх видів;

• Вітамін А: хурма, помідори, молочні продукти, жовток, персики, петрушка;

• Вітамін В2: мигдаль, квасоля, горох, капуста, помідори, дріжджі, жовток, картопля, сир, кисломолочні продукти;

• Вітамін К: помідори, вівсянка, капуста, огірки, картопля, зелений чай, банани, ківі, молочні продукти, яйце, авокадо, оливкова олія;

• Вітамін РР (нікотинова кислота): петрушка, абрикоси, баклажани, квасоля, картопля, вишня, сливи, персики, ожина;

• Фруктові кислоти: цитрусові, виноград, помідори, яблука.

Перш ніж використовувати будь-який із запропонованих засобів, необхідно попередньо очистити обличчя звичним для вас способом (з допомогою тоніка, мицелярной води, косметичного молочка). Після освітлювальної процедури нанесіть на обличчя зволожуючий або живильний крем (в залежності від вашого типу шкіри). Так як перебувати під сонячними променями після цього досить небезпечно (освітлена шкіра стає більш сприйнятливою), то процедури краще проводити ввечері. Деякі з них протипоказані у весняно-літній період, коли сонце найактивніше, тому буде краще, якщо ви проведете їх в осінньо-зимовий сезон.

Соки

Досить ефективно допомагають освітлити шкіру натуральні соки з листя кульбаби або петрушки, лимона, огірка або грейпфрута. Ви можете протирати обличчя соком лимона, змішаним з водою і винним оцтом (підходить для жирного або комбінованого типу шкіри). Також ви можете зробити суміш з різних соків - наприклад, змішати сік петрушки з лимонним або сік чорної смородини з соком листя календули.

Молочні продукти

Відбілювання шкіри кисломолочними продуктами було відомо ще нашим прабабусям як один з найбільш ефективних методів. Для цієї процедури підійдуть простокваша, кефір, кумис, нежирна сметана – протирайте ними обличчя двічі в день.

Освітлюючі маски

У боротьбі з веснянками можна спробувати різні маски, що славляться своїм відбілюючим дією. Ви можете зробити одну із запропонованих або придумати свою самостійно, знаючи, яку дію надає той чи інший продукт.

Петрушка

Ви можете протирати соком петрушки тільки проблемні ділянки, або ж додавати її в різні косметичні засоби, які ви зробите самостійно.

Петрушку подрібніть в блендері і нанесіть на обличчя приблизно на півгодини, після чого змийте і скористайтеся зволожуючим кремом. Ще один варіант ефективної маски – суміш соку петрушки з будь-якими кисломолочними продуктами. Якщо у вас суха шкіра, то використовуйте сметану, якщо жирна – кисле молоко. Отриману суміш нанесіть на 15 хвилин, після чого змийте прохолодною водою.

Петрушка і мед

Пучок петрушки подрібніть в блендері до консистенції кашки, додайте мед і розітріть до появи соку. Нанесіть суміш на обличчя на сорок хвилин.

Відбілюючими і поживними властивостями володіє маска, зроблена з соку петрушки, лимона і меду. Для її приготування змішайте одну столову ложку соку петрушки з однією столовою ложкою меду і декількома краплями лимонного соку, нанесіть отриману суміш на 35-40 хвилин, потім змийте теплою водою.

Спиртовий лосьйон з петрушки

Невеликий пучок зелені (близько 50 г) залийте половиною літра горілки, щільно закрийте ємність і залиште в темному і прохолодному місці на два тижні. Потім процідіть і використовуйте в якості примочок і протирань.

Маска з хрону і оцту

Натріть корінь хрону на тертці, після чого залийте оцтом в пропорції 1:5. Дайте настоятися в щільно закритій непрозорій посуді один тиждень. Після цього процідіть і розбавте водою в рівних пропорціях. Марлеву серветку, складену в декілька шарів, рясно змочіть і злегка відіжміть, після чого накладайте на щічки на п'ять хвилин через день.

Висівки та молоко

Ця маска підходить для будь-якого типу шкіри. Вівсяні, мигдальні або пшеничні висівки необхідно розім'яти з гарячим молоком до консистенції кашки. Накладайте маску щодня приблизно на півгодини. Повний курс складається з тридцяти процедур.

Перекис водню і дріжджі

Пекарські дріжджі розведіть перекисом водню (3%) до консистенції сметани. Суміш нанесіть на обличчя і залиште до повного висихання. Повторюйте процедуру щодня протягом місяця.

Видалення веснянок в клініці

Клінічні методи давно зарекомендували себе як найбільш дієві в боротьбі з пігментацією шкіри. З допомогою різних процедур ви можете не тільки освітлити шкіру, але і позбутися від пігментних плям, поліпшивши текстуру шкіри.

Лазер

Лазер є одним з найбільш поширених інструментів для видалення пігментних плям. Після кількох процедур веснянки темніють, а потім починають лущитися і поступово зникають. Але, на жаль, у цього методу є побічні ефекти. Після видалення веснянок лазером можлива поява білих плям на оброблених місцях або повторне виникнення веснянок у великих кількостях.

Кварц

Ви можете спробувати видалити веснянки за допомогою кварцового опромінення. Вам зовсім не обов'язково йти в спеціалізовану клініку – пройдіть курс в найближчій поліклініці або придбайте спеціальну лампу для використання в домашніх умовах. Підставляти лице під лампу доведеться приблизно тиждень. На п'ятий день шкіра почне лущитися, як після сонячного опіку, після чого, через тиждень, верхній шар повністю зійде, видаливши веснянки. Добре, якщо ви будете поєднувати цю процедуру з озонотерапією. При цьому ви зможете позбутися не тільки від веснянок, але і від висипань на шкірі.

Хімічний пілінг

Засоби для хімічного пілінгу робляться на основі фруктових кислот – у їх склад зазвичай входять АНА-кислоти, а також яблучна, ананасна або лимонна. Потрібно враховувати, що подібні процедури – стрес для шкіри, тому потрібен деякий час для її відновлення. Існують кілька видів пілінгу – поверхневий, серединний або глибокий. Поверхневий – найбільш щадний і, як правило, включає в себе використання різних засобів, що містять кислоти для відлущування верхнього шару шкіри. Засоби для поверхневого хімічного пілінгу ви зможете знайти практично в будь-якій аптеці. Будьте уважні: вміст кислот не повинно перевищувати 3%, інакше краще довірити своє обличчя професіоналам.

Серединний пілінг спрямований не тільки на верхній, а почасти і на більш глибокі шари шкіри. Глибокий пілінг найбільш дієвий, але в той же час найбільш стресовий, так як шкіра отримує найсильніший хімічний опік. Деякий час після пілінгу (поки не зійде обпалений шар, шкіра повністю не відновиться) вам доведеться побути вдома, адже навіть невелика кількість сонячного світла може завдати непоправної шкоди вашій шкірі. Подібні процедури можна робити тільки в осінньо-зимовий сезон, коли сонце найменш активно, не забуваючи користуватися сонцезахисним кремом з високим ступенем захисту (50 і вище).

Вміло підкреслюємо веснянки

Якщо ви любите свої веснянки, і замість того, щоб ховати, хочете підкреслити їх, вам слід знати декілька прийомів, якими користуються знаменитості і б'юті-блогери.

Вибираючи тональний крем, віддавайте перевагу легким, напівпрозорим текстур. Для цих цілей чудово підійдуть ВВ-, СС-креми, флюїди з мерехтливими частинками. Завдяки своїй текстурі вони не будуть повністю вирівняти тон шкіри, і веснянки залишаться помітними, але в той же час будь-які почервоніння або потемніння у вигляді шрамів і постакне зроблять менш явними. На тлі ластовиння дуже контрастно виглядають підведені чорним кайалом очі або яскраві губи (краще залишити свій вибір на чомусь одному). Для клубного або карнавального макіяжу підійде розсип гліттера, яку ви можете в невеликій кількості нанести на яблучка щік, щоки, повіки або під брови. Незважаючи на те, що макіяж з глітером знаходиться на піку своєї популярності, слід знати міру і вибрати для цих цілей одну частину обличчя.

Брюнеткам з теплим тоном шкіри підійдуть теракотові, зелені, коричневі і пісочні відтінки тіней, які вигідно підкреслять яскравий колір очей. Вії можна покрити чорною тушшю, а вилиці підкреслити рум'янами теплого рожевого або персикового кольору.

Рудоволосим красуням підійдуть персикові, золотисті, оливкові або сині тіні, а в якості відтінки губної помади варто вибрати коралові, червоні або рожеві відтінки.

Блондинкам підійдуть пастельні відтінки блакитного, блідо-зеленого, прозорого сірого для макіяжу очей, а ось губи краще покрити блідо-рожевим або безбарвним блиском. Ніжний макіяж перетворить вас в мрійливу фею, тоді як його надлишок створить ефект вульгарною маски.

Нічого не бійтеся і експериментуйте! Пам'ятайте, що веснянки – це справжній подарунок природи, і, вигідно підкресливши їх, ви не залишитеся непоміченою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner