Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Парафінотерапія для рук в домашніх умовах — цілюще тепло з омолоджуючим ефектом!

Парафінотерапія для рук в домашніх умовах — цілюще тепло з омолоджуючим ефектом!

Парафінотерапія для рук сьогодні дуже популярна. Її пропонують не тільки в салонах краси, але і в кожному косметологічному кабінеті. Звичайно, ціни на послугу не «кусаються», але навіщо переплачувати, якщо процедуру можна легко проводити вдома? Сьогодні ми розповімо про всі тонкощі цілющого парафінового тепла!

Секрет парафінотерапії простий. Віск має властивість плавитися при нагріванні і тривало утримувати тепло. При контакті з тілом він передає тепло йому. А теплова ванна, в свою чергу, справляє позитивний вплив на обмінні процеси.

Цілющий вплив теплових ванн

Так, парафінотерапія для рук і ніг покращує кровопостачання, стимулює тонус судин, насичує шкіру киснем і поживними речовинами за рахунок припливу крові. Після сеансу з парафіном ручки стають гладкими і ніжними, шкіра п'ят м'якою і шовковистою.

Існує також такий напрямок в косметології, як парафінотерапія для особи. У домашніх умовах з її допомогою можна знизити вираженість вугрової висипки, поєднуючи з дією лікувальних масок від прищів. У зрілому віці сеанси з теплим воском допоможуть усунути набряклість, омолодити шкіру, розгладити сітку зморщок. Якщо на шкірі є шрами і рубці, вони стануть менш помітними.

Цілюща сила тепла активно використовується в медицині. Так парафінотерапія в домашніх умовах для дітей допомагає боротися із захворюваннями суглобів (наприклад, поширеною дисплазією), ускладненнями від перенесених ГРВІ у вигляді бронхітів і трахеїти. Призначають парафінові ванночки малюкам з неврологічними розладами, так як процедура має виражену заспокійливу дію.

Особливості домашньої парафінотерапії

Парафінотерапія для рук виключає застосування старих воскових свічок, що збереглися з радянських часів. Для цієї мети підійде спеціальний косметичний склад. Де купити парафін для парафінотерапії, запитаєте ви? Зазвичай він представлений в асортименті аптек, а також магазинів, що спеціалізуються на продажу засобів для манікюру.

У салонах краси для процедури використовується спеціальна електрична ванночка для парафінотерапії. Вона рівномірно прогріває віск до 55оС і виглядає привабливо. В домашній практиці можна обійтися і без неї. Аналогічним чином працює водяна баня: перед процедурою поставте на вогонь каструлю з водою і встановіть на неї велику емальовану миску. Отже, приступимо.

  1. У миску на водяній бані викладіть косметичний парафін (його потрібно не менше 2 кг). Зачекайте, поки віск стане рідким.
  2. Нанесіть на шкіру захисний крем, який запобігає ймовірність опіків.
  3. Занурте ручки в миску з теплою парафіном, потримайте кілька секунд і підніміть їх. Остигаючи, склад утворює на долоньках прозорі «рукавички».
  4. Повторіть занурення мінімум 4 рази — нехай ваші «рукавички» стануть товщі.
  5. Надягніть на підсохлі ручки поліетиленові рукавички, а зверху — махрові або вовняні. Тримайте їх у теплі, щоб домогтися максимального ефекту парафінотерапії, відгуки свідчать, що вже після 25-30 хвилин можна знімати «рукавички». Плівка з парафіну легко відокремлюється від шкіри.
  6. Нанесіть на теплі долоньки будь-який живильний крем. І можете милуватися ніжною і бархатистою шкірою!

Якщо ви виконуєте парафінотерапія для ніг або для особи, замість їх занурення в миску з складом використовуйте пензлик. Коли віск почне плавитися, швиденько намажте проблемні ділянки теплим речовиною. Після підсихання проробіть це знову. На ніжки потрібно буде надіти пакети і теплі шкарпетки. А на обличчя нанести харчову плівку, прикрити його рушником і відпочити на дивані.

Щоб парафінотерапія для рук в домашніх умовах була максимально приємною, додайте в склад при плавленні кілька крапель ароматичного масла. Це може бути цитрусове або хвойне масло, яке вам до душі! Тоді процедура перетворитися в справжню релаксацію, допоможе вам як слід розслабитися і отримати не тільки користь, але і задоволення!

Як часто слід робити парафінові ванни

Обмежень періодичності парафінотерапії в домашніх умовах не існує. Процедура тим і хороша, що не має агресивного впливу на шкіру, а навпаки, відмінно живить і зволожує її. Тому взимку при підвищеній сухості і чутливості рук можете вдаватися до парафиновым ванночка 2-3 рази в тиждень, по мірі необхідності. Хоча, як показує практика, достатньо і 1 рази в тиждень, щоб підтримувати шкіру в ідеальному стані.

При цьому важливо враховувати, що парафінотерапія має кілька протипоказань. Не слід проводити, якщо:

  • шкіра пошкоджена: на ній є рани, подряпини, порізи;
  • присутні гнійні запалення;
  • є яскраво виражена алергічна реакція.

Крім того, не слід використовувати ароматичні масла, якщо ви не впевнені у своїй алергічної стійкості. Для першого знайомства з впливом ефірних масел парафінотерапія — не найкращий момент.

У виконанні парафінових ванночок немає нічого складного. А результат від них видно відразу! Це відмінний спосіб швидко привести ручки в порядок напередодні заходу або важливої зустрічі. І підтримувати здоров'я шкіри в зимовий період.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner