Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

УФ-загроза: 3 безпечних види соляріїв, які прийдуть на зміну традиційним

УФ-загроза: 3 безпечних види соляріїв, які прийдуть на зміну традиційним

Весь цивілізований світ вже давно зрозумів, яку небезпеку несе в собі засмага від лампи, але більшість з нас все ж готові ризикувати своїм здоров'ям. Вчені б'ють на сполох і попутно придумують альтернативи солярію.

У Франції заборонена реклама салонів засмаги та соляріїв, в деяких інших європейських країнах законодавство обмежує вік клієнтів або час сесії засмаги. Все це не випадково!

У 2009 році Міжнародне агентство з вивчення раку віднесло солярії до найбільш небезпечних факторів, що викликають онкологічні захворювання. При цьому, чим молодший відвідувач солярію, тим вище у нього ризик захворіти на меланому. Приміром, ризик розвитку цього захворювання у людини молодше 35 років становить 75%. Значна цифра, щоб задуматися, а чи потрібен вам засмагу такою ціною. У зв'язку з цим ряд держав повністю або частково обмежили доступ населення до послуг салонів засмаги. Навіть в королівстві шоколадних тел - в Бразилії - повністю заборонили використовувати солярії в косметичних цілях.

У США вирішили не вдаватися до категоричною заходів і поки FDA класифікує солярії, як пристрої з помірним ризиком для здоров'я. На обладнанні повинно міститися попередження про те, що використання ламп не рекомендується людям молодше 18 років, а от у деяких штатах для цієї категорії осіб вхід в студії засмаги і зовсім заборонений.

Що ж стосується Росії, то наші закони виявилися найбільш лояльними до ринку соляріїв. Ні про які обмеження на законодавчому рівні поки що, на жаль, говорити не доводиться. Так, тренд на засмаглу шкіру у нас ще живий, тому попит на такі заклади був, є і, напевно, найближчим часом буде. На жаль, в салонах краси, де, як правило, встановлені кабінки солярію, ніхто не інформує споживачів про можливі негативні наслідки (адже доходи від цього точно не збільшаться).

Точно пророчити подальшу долю соляріїв складно. Аналітики відзначають, що за останні роки їхня рентабельність і популярність помітно знизилася. Але як би там не було, вчені б'ються над безпечними лампами, з допомогою яких можна знайти бажаний загар. І деякі результати в цьому напрямку вже є.

Гібридні солярії - у них поєднані ультрафіолетові лампи та інфрачервоний колір. Наприклад, у Великобританії такі вже практикують. По-перше, такі апарати дозволяють отримати не тільки засмаглу шкіру, але і поліпшити її стан. Секрет нової технології - в оксиді азоту, з яким пов'язана терапія інфрачервоним кольором. Цей газ підсилює кровообіг і обмін корисними речовинами, що сприяє відновленню клітин, тканин, знімає біль і запалення. Терапія інфрачервоним світлом довгі роки використовувалася для позбавлення від м'язових болів, але сьогодні стало можливим комбінувати УФ і ІЧ-випромінювання та в лікувальних і косметичних цілях.

«Але ультрафіолет-то там все одно є», - уважний читач помітить. Так, але існує один нюанс. Для якісного засмаги потрібен кисень. Інфрачервоне світло збільшує його вміст у шкірі, тому для отримання шоколадного відтінку їй потрібно менше ультрафіолетового опромінення

Солярий для загара под высоким давлением. Небольшие лампы высокого давления спрятаны за специальным квадратным стеклом с ультрафиолетовым фильтром. С помощью этого оборудования значительно сокращается количество УФ-лучей наиболее вредного В-диапазона, а вот необходимое для загара излучение А-диапазона, наоборот, усиливается. Таким образом риск ожогов сведен к нулю.  К тому же ультрафиолет из ламп высокого давления не сушит кожу, а значит и загар продлится дольше (примерно в два раза по сравнению с обычным солярием).

Інша революція в світі засмаги — світлодіодний солярій. Принцип його дії заснований на роботі з оксидом азоту. Спеціальний апарат генерує хвилі особливої довжини, що сприяють виробленню оксиду азоту, який в свою чергу стимулює виробництво аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ). З віком вона виробляється в набагато менших обсягах, що порушує процеси енергетичного обміну в клітинах шкіри. А світлодіодний солярій виправляє порушення цього балансу і перешкоджає утворенню вільних радикалів. На відміну від традиційного солярію цей апарат анпоминает шезлонг з поверхнею, що повторює контури тіла. Правда клієнту доведеться перевертатися кожні 20 хвилин для рівномірного

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner