Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Як знайти свій стиль і відчувати себе максимально комфортно

Як знайти свій стиль і відчувати себе максимально комфортно

Пошук стилю — це велика тема, яка претендує на цілу книгу. Постараюся показати сьогодні систему, зрозумівши яку і дотримуючись її рекомендацій, можна знайти свій стиль.

Пошуку свого стилю потрібно приділити час, і сконцентрувати увагу на своїй задачі. Цей принцип працює і в усіх сферах життя — де увагу, там і розвиток.

Я пропоную почати з прийняття рішення: припустимо, ви домовляєтеся з собою, що найближчий місяць або два приділіть увагу пошуку свого стилю. Виберіть якийсь конкретний відрізок часу, по закінченні якого ви зможете підвести підсумки. Це потрібно для того, щоб не махнути рукою на все через кілька днів або не розтягнути питання на роки.

Наступний крок — купіть собі гарний невеликий блокнот, який ви зможете носити з собою. Там вам потрібно буде робити записи. Кожен день вносьте в нього свої враження, відчуття, думки про те, що вам подобається в одязі, а що ні.

Тут важливо зрозуміти ще один момент: стиль – це шлях. І не можна одного разу прокинутися вранці і сказати: «Ура! Я знайшла свій стиль!» Оскільки наш внутрішній світ тісно пов'язаний з тим, як ми виражаємо себе у зовнішньому світі, міняючись всередині, ми змінюємося і зовні. Це закономірність, тому завжди потрібно прислухатися до себе і своїх відчуттів.

Чому гардероб перестає нас радувати і ми губимося при виборі? Тому що не знаємо себе, своїх уподобань, особливостей своєї фігури. Тому нам потрібен етап усвідомленості і знайомства з собою. А для цього паралельно з веденням блокнота будемо ще і щодня себе фотографувати — якщо ви працюєте в офісі, фотографуєте, в чому ходите на роботу (не забуваємо про взуття і зачіску, а потім фотографуєте себе ввечері вдома. Якщо ж ви фрілансер або перебуваєте в декреті — фотографуєте, як виглядаєте будинки (в повний зріст). Кожен день протягом як мінімум 3 тижнів. Це потрібно для того, щоб подивитися на себе з боку. Поставтеся до цього як до гри і отримуйте задоволення від процесу.

Почніть свій блокнот з опису того, як виглядає стильна дівчина у вашому розумінні. Що для вас важливо? Запишіть якою б ви хотіли бути? Щоб вас сприймали оточуючі? У чому ваш зовнішній вигляд вам повинен допомагати? Описуйте прикметниками.

У наступному розділі блокнота проаналізуйте свій спосіб життя. Візьміть відрізок часу у місяць-два і напишіть, скільки часу ви проводите вдома, скільки на роботі, скільки на інших заходах. У вас повинна вийти діаграма або коло, в якому за секторами розбиті ваші життєві ситуації і процентне співвідношення їх між собою. Наприклад, 5 днів в тиждень ви проводите на роботі в офісі, де у вас є дрес-код, і 2 дні в тиждень ви знаходитесь вдома або на дачі. Аналізуйте реальне життя, а не ту, про яку ви мрієте. Ваш ідеальний образ життя теж варто записати, тільки окремо, не змішуючи з реальним способом життя. Для чого це потрібно? Для того, щоб розуміти, наскільки ваш гардероб відповідає вашому способу життя.

Запишіть у блокнот, потрібна вам коригування фігури? Які частини вашого тіла вам подобаються, які ні? Що ви б хотіли підкреслити, а що приховати? Якщо ви розумієте, що потрібна корекція за допомогою одягу, вивчіть техніки камуфляжу, зараз дуже багато інформації на цю тему.

І паралельно з щоденним фотографуванням себе заведіть собі папку натхнення, куди будете зберігати всі образи, які вам подобаються. Не думайте, змогли б ви їх надіти чи ні, просто збирайте. Вирізуйте з журналів, шукайте у блогерів, дизайнерів, на сайтах інтернет-магазинів, у фільмах (робіть принскрины екрану або шукайте в пошуковику за запитом), в Pinterest. Папка може бути у вас на телефоні, на комп'ютері – де вам зручніше. Тільки бажано, щоб всі картинки були в одному місці. Ви можете роздруковувати їх і вклеювати в свій стильний блокнот.

Таким чином, скажімо, місяць ви фотографуєте себе, робите нотатки в блокноті і збираєте папку натхнення. Ви добре попрацювали місяць, записали свій спосіб життя, побажання до корекції фігури і у вас накопичилося багато різних фотографій себе і картинок натхнення.

Тепер потрібно проаналізувати те, що у вас вийшло.

Спочатку проаналізуйте свою папку натхнення. Зробіть розділи в блокноті:

  • кольори
  • фактура
  • силуети, лінії
  • аксесуари
  • настрій образу, враження

І подивіться на всі свої картинки, спочатку звертаючи увагу на колір, потім тільки на фактуру, і так далі за списком, і запишіть свої висновки в блокноті. Наприклад, найчастіше зустрічається колір — бежевий, червоний, білий, фактура — шовк, трикотаж, вельвет, мережива. Відразу ж на цьому етапі можете видаляти картинки, які вже вам не подобаються, або ви зрозуміли, що це не зовсім те, що хочеться.

А ось вам приблизний список того, на що звернути увагу, розглядаючи образи на картинках:

  • Мінімалізм або складність образу?
  • Яскраві або нейтральні кольори?
  • Класика або змішання стилів?
  • Женственность, маскулинность или их смесь?
  • Где расставлены акценты — в одежде или в аксессуарах?
  • Какой макияж, какая прическа?

Следующий шаг — посмотрите на свои фотографии, которые вы делали каждый день. Какое впечатление производит девушка на фото? Посмотрите на себя как бы со стороны: соответствуют ли эти образы тому, что вам хочется? Тут к вам должно прийти много инсайтов. На этом этапе можно отложить все сомнительные вещи из гардероба в отдельный пакет, чтобы они не отвлекали вас.

І тепер у вас вже є майже карта вашого стилю у вашому стильному блокнотику. Залишилося тільки випробувати в магазинах. На першому етапі не раджу нічого купувати. Тільки міряти і фотографувати себе, а потім відшліфовувати картинки натхнення і опис в блокноті. І дуже важливо бути відкритим до всього нового, не ставити собі жорсткі рамки. Тільки так можна самому знайти свій стиль — методом аналізу і тестування. І пам'ятайте: немає помилок, є тільки досвід!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner