Погода в домі: чому ароматичні свічки необхідні вам прямо сьогодні?

Ми поговорили з нею про те, як правильно вибрати ароматичну свічку і, головне – зрозуміти, якою повинна бути ваша, щоб зробити будинок місцем з унікальною енергетикою.
Екологічність понад усе
Не варто асоціювати ароматичні свічки з активним ароматом, від якого ви втомитеся через 10 хвилин. Нота може бути настільки прозорою, що відчути її зможуть тільки особливо тонкі натури. Та я не про лаванду або троянді, а про легкому флере, який виходить від свічок з бджолиного, соєвого, абрикосового і кокосового воску. Це натуральний матеріал на 100%, екологічний і горіння такий счечи абсолютно безпечно для здоров'я. До речі, призначення такої свічки не тільки в тому, щоб допомогти розслабитися і налаштуватися на медитацію. Полум'я буде спочатку неспокійним, а потім стане більш рівним, саме це буде означати те, що енергетика у вашому домі тепер транслює умиротворення і зовсім скоро це відчуття буде і у вас.
Трохи історії
Не з пещерностью, а з духовністю пов'язано сама поява ароматичних свічок. Як багато дивне в нашому світі, вони прийшли зі Сходу – цього царства розуму і пахощів. Найважливіша частина храмових ритуалів (згадайте Таїланд, Індонезію, Китай, Японію!), вони поступово перейшли з релігійного вжитку в побут самих багатих людей, а потім вже стали невід'ємним атрибутом життя людей різного статку.
Насправді, свічки з натурального воску – бджолиного або не так давно винайденого соєвого – мають настільки ніжний аромат, що хтось скаже: їх навіть ароматизувати не потрібно. Можливо. Але все-таки унікальні ефірні масла, які додають у свої вироби кращі виробники, багаторазово підсилюють психотерапевтичний ефект від виду коливного полум'я. Власне, немає нічого поганого і в стеаринових свічках: до їх складу входять природні жири, – однак я б рекомендувала їх для, скажімо так, точкового використання. Значно менше довіри відчуваю я до творів з парафіну. Зрозуміло, такий варіант теж можливий, але фахівці настійно рекомендують не зловживати ним – і вже, в усякому разі, ретельно провітрювати приміщення після парафінової вечірки.
Розкіш, яку може дозволити кожен
Не надо иллюзий: конечно, ароматическая свеча – не предмет первой необходимости, а, наверное, что-то вроде позволительной роскоши. Так, по крайней мере, я для себе формулирую. Но свеча дома становится центом вашей маленькой Вселенной. Правильный выбор кроется за вашим пониманием самих себя. Для меня ароматическая свеча способ расслабиться, но и начать утро с более динамичной Cire Trudon – тоже отличная идея. К слову, производители этой марки используют исключительно фруктовый воск! Итак, местом для вечернего сеанса должно стать то место, в котором вы чувствуете себя максимально расслабленно – от гостиной до ванной. Для того, чтобы добиться желаемого результата – достаточно и 7 минут. Применяйте ароматы жасмина, мелиссы, ветивера или ладана. Утренний моцион лучше начинать в гардеробной, ванной комнате или на балконе в летнее время – ведь именно это ваши места «силы» при подготовке к новому дню. Включить вашу продуктивность смогут ноты хвои, всех цитрусов и экспрессивный перец.
Лидеры на рынке парфюмерных свеч
Парфюмированные свечи – не тот товар, на котором следует экономить. Не случайно ведь их выпускают выдающиеся мировые бренды – и Sisley,и Comme de Garcons. Моя личная пятерка, из которой я намеренно исключаю Cire Trudon, ибо не только обожаю их продукцию, но и дружу с ее создателем, Эмманюэлем Филиппом, выглядит так. Kobo Candles и PaddyWax из США. Byredo из ледяной и поэтому очень любящей тепло Швеции. Французская марка Diptyque, которой от даю предпочтение Клаудия Шиффер, Наоми Кэмпбеллл, Кейт Мосс и даже Катрин Денев. И британская марка Wax Lyrical. «Чому в цьому списку немає Aqua di Parma?» – запитаєте ви. Та тільки тому, що в «п'ятірці» немає шостого номера, відповім я, бажаючи вам ненудних вечорів, в яких не буде льоду, а тільки полум'я.