Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

В пахучій хмарі: як продовжити звучання парфюма на своїй шкірі

В пахучій хмарі: як продовжити звучання парфюма на своїй шкірі

Способи підвищити стійкість аромату на шкірі

Що ж можна зробити, якщо ви хочете продовжити момент сприйняття аромату на собі?

1. Важливо наносити аромат не перед виходом з будинку, вибігаючи на сходовий майданчик. Ідеальний варіант – наносити його відразу після виходу з душу, на ще вологе тіло. Саме в цей момент шкіра добре зволожена, аромат краще «сідає» на неї і тримається там.

2. На тонку, більш суху шкіру перед розпиленням аромату нанести засіб, що володіє особливою жирністю. Це може бути крем для тіла, масло для тіла, але без свого вираженого аромату! Це важливо, щоб не заважати запахи від кремів і самого парфуму. У такій якості може виступити бальзам для губ без запаху.

Є два способи використання таких коштів для «закріплення» аромату на шкірі:

Нанести і розтерти жирне засіб безпосередньо на шкіру тих ділянок тіла, куди після зверху і буде розпорошений аромат: зап'ястя, ліктьові згини, шия. Деякі компанії випускають спеціальні креми-бустери, подовжують та підсилюють звучання аромату

Другий спосіб – взяти в долоню невелику кількість жирного крему без запаху і туди ж розпорошити аромат, перемішати його кінчиком пальця, після чого нанести на вищезазначені ділянки шкіри.

Якщо вас гаряча шкіра, тут можна рекомендувати наносити аромат не на пульсуючі ділянки тіла, як рекомендується всім іншим. Адже при підвищеній температурі аромат має властивість швидше випаровуватися – ароматичні молекули, нагріваючись, швидше «проживають» стадії розкриття.

3. Аромати по-різному реагують на час року: вітер і спокійну погоду, кілкий мороз і пронизливий спеку. Тут грає роль рівень вологості повітря, а також температурний режим. У теплу пору року аромати розкриваються швидше вивітрюються і через нетривалий час. А в холодний сезон, за умови низьких температур, аромат випаровується повільніше, а значить, його стійкість вище.

Ще кілька корисних порад

1. Експериментуйте! Визначити аромат, який буде стійким саме на вашій шкірі можна тільки досвідченим шляхом.

2. В якості підказки можу повідомити, якщо у складі парфумерної композиції (а для цього подивіться «піраміду» аромату, яку описує виробник) є такі компоненти, як мускус, пачулі, ветивер, амбра, смоли, шкіряні ноти, то це, швидше за все, стійкий парфум.

Удачі всім! І нехай аромати супроводжують вас протягом всього дня!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner