Продавець Вилан-мебель розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
87 відгуків
promo_banner
Производство корпусной мебели под заказ
+380 (67) 409-98-06

Знайти і знешкодити! Чому з'являються синці під очима і як від них позбавитися

Знайти і знешкодити! Чому з'являються синці під очима і як від них позбавитися


Більшість дівчат скаржаться на ненависні синці під очима, від яких не так вже й просто позбутися. Експерти стверджують, що основною причиною даної проблеми є тонка шкіра повік, через яку проступають судини. Однак є й інші причини, що впливають на появу синців і мішків під очима. Розбираємося, як впоратися з цією б'юті-проблемою самостійно.

Чому з'являються синці під очима?


Існує кілька основних причин появи синців під очима:


Вік. З роками шкіра стає більш тонкою і тому просвічуються судини сильніше.


Хронічний недосип і перевтома. Якщо ваш сон триває менше 6 годин, а робочий день – більше 9, тоді вам варто бити тривогу і терміново переглянути свій графік. Використовуйте тайм-менеджмент, щоб грамотно розпланувати свій день і викроїти час на сон.


Анемія. Якщо у вас знижений гемоглобін, тоді темні кола під очима вам добре знайомі. Щоб його підняти, необхідно випивати більше води протягом дня і додати в свій раціон деякі продукти, що сприяють підвищенню гемоглобіну в крові.


Захворювання серцево-судинної системи або ниркова недостатність. При даних недугах спостерігається набряк обличчя, темні кола під очима та інші симптоми, які доставляють дискомфорт. Необхідно пройти повне обстеження, щоб підібрати відповідне лікування.


Шкідливі звички. Зловживання міцними напоями або куріння теж сприяють здорового кольору обличчя і відмінному самопочуттю. Щоб виправити ситуацію, необхідно переглянути свій спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок і вже через місяць ви побачите перші позитивні зміни.


Спадковий фактор. Синці під очима дійсно може «передати» у спадок, а точніше, вам може дістатися від ваших мам і бабусь тонка шкіра, крізь яку видно судини.


Як позбутися від цієї проблеми?


Фахівці стверджують, що процес позбавлення від синців досить тривалий і можуть знадобитися місяці, перш ніж вам вдасться вирішити проблему.


Для початку змініть спосіб життя (регулярно займайтеся спортом, переглянете свій раціон харчування, займіться своїм здоров'ям). Запишіться до лікаря і пройдіть обстеження (найчастіше буває, що поява синців свідчить про те, що один з органів (наприклад, нирки, вимагає лікування). Якщо всі показники виявилися в нормі, тоді підберіть правильні засоби по догляду. Зверніть увагу на спеціальні маски, сироватки, гелі і креми з вмістом вітамінів С і К, а також на транспортні засоби з високим сонцезахисним фактором, адже в результаті попадання прямих сонячних променів на шкіру, може з'явитися гіперпігментація. І не забувайте про салонних процедурах. У боротьбі проти темних кіл вам може допомогти карбокситерапія, сприяє виробленню колагену і освітлення шкіри, пілінг, мезотерапія, біоревіталізація, лазерна терапія.


Чудеса макіяжу


Візажисти запевняють, що декоративна косметика творить справжні чудеса, але лише в тому випадку, якщо використовувати їх правильно. Так, наприклад, щоб приховати синці під очима, для початку необхідно зволожити шкіру обличчя, не забувши про області під очима. Однак не варто наносити засіб товстим шаром, інакше можна отримати жирний блиск. Також не варто забувати про консилере, який відмінно маскує проблемні ділянки. Тільки вибирайте засіб з легкою текстурою і світловідбиваючими частинками, здатними надати свіжість і здоровий вигляд шкірі. Щоб вирівняти тон шкіри після нанесення консилера, скористайтесь коректором, але вибирайте той, що володіє легкою текстурою. Якщо ви скористаєтеся кистями для макіяжу, то можна отримати максимально рівний тон. Розсипчаста пудра або тональний крем з легкою текстурою допоможуть закріпити тон і максимально приховати синці під очима. І, звичайно, не забудьте про макіяж брів, очей і губ.

Тільки пам'ятайте, що б'юті-засоби можуть лише тимчасово приховати проблему, а от позбутися від неї, вам необхідно звернутися до лікаря, виявити причину і приступити до лікування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner