Робочі місця для перукарів візажистів
Робоче місце перукаря — самий помітний і найголовніший атрибут салону.
Вибирати його потрібно, дотримуючись як естетичної, так і з практичної точки зору.
Даний аксесуар салону може мати різні габаритні розміри, різний розмір дзеркала, бути одностороннім або двостороннім, з підставкою для ніг, з полицею, з кріпленням до стіни або без.
Основним елементом робочого місця майстра є, безсумнівно, дзеркало перукарське. Воно може бути без рами, в рамі або кріпитися на каркас, в який, крім самого дзеркала, фіксуються і інші складові робочого місця.
Виробляють стаціонарні і мобільні перукарські дзеркала. Стаціонарні місця прикріплюються до стіни, мобільні – оснащені коліщатками і можуть вільно переміщатися по залу.
Дизайн сучасних дзеркал настільки різноманітний, що зробити вибір стає все складніше. Форма, колір, розміри, матеріал окантовки і самого дзеркала дозволяють підібрати підходящий варіант для будь-якого інтер'єру!
Інструкція з експлуатації меблів http://vilan.kiev.ua/a237083-instruktsiya-ekspluatatsii-mebeli.html
- Новинка+380 (67) 409-98-06Киевстар
Кожен перукар, перш ніж приступити до своєї роботи, повинен мати правильно обладнане місце. Воно має бути красивим і естетичним, враховувати комфорт клієнта, зручність для самого майстра, тобто не повинно ускладнювати його пересування, а всі необхідні інструменти повинні бути доступні на відстані витягнутої руки. Як правильно обладнати творчий простір і на що звертати увагу? Давайте розглянемо!
Щоб оформити робоче місце перукаря необхідно придбати спеціальне обладнання.
- Хороше робоче місце має нормальне освітлення, адже правильний світло дуже важливий. Від нього залежить робота майстра і, звичайно ж, результат його творчості – зовнішній вигляд клієнта. Перевагу необхідно віддавати використанню природного денного світла, тобто мати своє робоче місце біля великого вікна, використовувати великі дзеркала для відбиття світла. Але на весь день його так чи інакше не вистачає, особливо в зимовий час або в північних регіонах країни. В цьому разі доводиться вдаватися до штучного освітлення. Тут важливо знати, що світло має бути яскравим, але розсіяним, щоб не псував зір і не спотворював вигляд. Як правило, застосовують дві-три лампи. Підібране таким спосіб освітлення сприяє правильній роботі майстра з волоссям клієнта.
- Особое внимание следует уделить температурному режиму на вашем рабочем месте. Возможно, в помещении, где оно будет располагаться, летом будет жарко, а зимой прохладно. Важно использовать обогреватели, если нет поблизости батареи, а также кондиционер, который не только придаст легкую прохладу в знойный день, но и избавит помещение от скоплений паров от лаков, красок и других веществ. В среднем в помещении должно быть порядка 22 градусов тепла для комфорта вас и ваших посетителей.
- Теперь подробнее остановимся на туалетном столике. Конечно, в нем должны быть удобные выдвижные ящики. Можно сделать полочки над столом по бокам, а по центру обязательно вывешивается зеркало. Где вам будет удобнее держать свои инструменты, тюбики и бутылки со средствами — на полочке или в ящике – решать вам. Главное, чтобы все было рядом и не перекрывало доступ одно к другому. Также совет на будущее: никогда не загромождайте свое рабочее место, сначала уберитесь после обслуживания одного клиента и лишь потом приглашайте другого, даже если у него уже пошел отсчет времени. Все це може позначитися на подальшому результаті роботи.
Нехай ваші знання стануть трохи ширше з нашою допомогою, ми бажаємо вам успіхів у ваших починаннях в стільки красивому та цінне справі!